Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakitásos védekezés....

Megszakitásos védekezés. Tehát nem bennetek ment el a párotok de mégis teherbe estetek ugye bár az előváladéktól volt iylen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
igen, 2 szer is igy lettem terhes
2011. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de biztos hogy csak előváladék került be?Tehát szolt hogy jön,vagy magátol kivette és ugy ment el?
2011. nov. 1. 21:37
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Én is így lettem terhes, most 13 hetes a babó... :-)
2011. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Unokatestvéremnek 2,5 éves a kis "balesete" :-))
2011. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%

Ez lelkileg nagyon rosszat tesz, ne csinaljatok.

Inkabb élvezzen el az aktus ELŐTT is a fiú, evvel tavoznak az ivarsejtek, és a masodik élvezés legyen az aktus, + vegyel egy keszuleket, ami méri, hogy mikor vagy fogamzóképes, és csak akkor csináljátok így, mas vedekezes nelkul; és fejezzétek is be az aktust a huvelyedben...

2011. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Csodák nincsenek.

A gumi és a tabletta közel 100% (még az se az) a többi meg lutri.


Nem tudom mi a fenének kell ódzkodni a gumi használatától. Olcsó, megfizethető. Az egy nagy süket szöveg, hogy úgy rosszabb a sex. Ezt mint férfi ember mondom. Sokkal rosszabb lesz a sex ha becsúszik egy nem várt gyerek.

2011. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
2 éves a fiam ilyen "balesetnek"köszönhetem.De nem bántam meg.Szedj gyógyszert már azóa nekem is lett annyi "eszem"
2011. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Hát én is megszakításosan voltam a barátommal és nem tudom hogy teherbe estem e de fáj az alhasam és étvágyam is megnőtt és a pisilési ingerem is..(a barátom nem akar gyereket de ha össze jönne én örülnék neki):)
2011. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

A megszakításos "védekezés" nem védekezés!


A férfi nem érzi, ha előváladék jön. Előttem kommentelő írása se tiszta. Teljesen mindegy hanyadik élvezés. Az előváladék tartalmazhat spermiumot amitől lehetsz terhes.

Általában azok érvelnek azzal, hogy védekeztek de terhesek lettek akik ezt a megszakításos módszert alkalmazzák. Az is igaz semmi se 100%,de azért a tabletta, gumi, spirál sokkal biztonságosabb.

2011. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen, szexeltünk, majd kivette és kint könnyített magán. A poén, hogy ez mellett hüvelykúpot is használtam.

34. hét, második terhesség (az első, ami így sikerült)

2011. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!