Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miota megszultem a lanyomat...

Miota megszultem a lanyomat nem faj ha megjon a menszim, azelott meg rettenetes fajdalmaim voltak ha megjott, normalis ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem és mindeki azzal riogatott,hogy ezután iszonyatos lesz.Ehelyett előtte 1-2 héttel fájdogál a hasam és a derekam,de a vérzés alatt semmi,mintha meg sem lenne,pdig az 5 nap alatt végig bő,élénkpiros a vér.
2008. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja nekem is ugyvan.bovebb verzesem lett azota igaz en nem csaszarral szultem!
2008. szept. 25. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális, tesóm is így volt! Tágabb maradt a méhed, és így kényelmesebb neki az egész!

Boldog babázást! :-)

2008. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
anyukám is igyvolt. remélem nekem is igy lesz
2008. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én érdemben nem tudok hozzászólni saját példával még nem szültem, de a barátnőm meg a kolleganőm így járt. A terhesség hihetetlen változást hozhat a szervezetünkben.

A kollegám például hihetetlen migrénes volt egész életében és a terhessége alatt és azóta is mintha elvágták volna. Nem érzi meg az időjárásváltozást. Úgyhogy a mensire meg pláne hatással lehet hiszen a méhben történik a legnagyobb változás mind hormonügyileg mind fiziológiailag.

2008. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!