Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időre mondhatjuk azt...

Mennyi időre mondhatjuk azt hogy nem normális, ha nem esik teherbe a nő?

Figyelt kérdés

Mármint mi abbahagytuk a gumit a fogamzásgátlót mindent, szimplán csak szexelünk ahogy szoktunk. Eddig még nem jött össze, de igazából nem is foglalkoznánk vele, mert nem sietünk, csak azt akarjuk kizárni, hogy nincs-e más probléma.


Ha 2 hónap múlva, akkor két hónap múlva, nem gond, mert legalább addig sem szed feleslegesen hormont, de nem akarom azt, hogy hónapokon keresztül szexelünk majd és már gyanúsan sok idő telt el és más probléma lehet a háttérben.


Mondjuk még csak másfél hét telt el, viszont a legtermékenyebb időszakában van, eddig negatív a dolog.


2016. máj. 29. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ÉV... 20% az esély ciklusonként, ha minden klappol és jókor is vagytok együtt. Azért egy kicsit szálljatok vissza a realitások talajára... Másfél HÉT és még semmi...? Hűha... :))))))
2016. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam hogy ez már rossz :)


Ha kihúznánk az egy évet és utolsó nap esne teherbe az lenne igazából a legjobb, de ha előbb jön az se baj :)


Csak az lenne a gond ha próbálkoznánk feleslegesen abban a hitben hogy úgyis sikerül.

2016. máj. 29. 19:04
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Másfél hét???Hát kb.most jutott el a jó helyre a spermád,még kb.egy hét mire kimutatja,ha most elsőre összejött.Az oké,hogy te férfiként ezzel nem vagy képben(bár bioszt tanultál),de hogy a nőd is ilyen legyen...Két gyereknek minek gyerek?
2016. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha attól tartatok hogy valamelyikötökkel probléma van akkor menjetek el dokijoz és nézessétek meg magazokat elöször.


Aztán ha a doki azt mondja minden rendben akkor jön amikor jönni akar. Van akiknek az első jónapban összejön van akinek egy év(és utána mennek kivizsgálásra) és ha ott azt mondják nekik is jogy minden ok akkor meg majd jön.


Ezt nem tudhatja senki. Mi több mint egy éve próbálkozunk(3 vetélésen vagyok túl).

2016. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha 35 alatt van a nő, akkor 1 év után kell keresni az okot, hogy miért nem jön a baba. Ez az idő lecsökken, ha 35 évnél idősebb, korábban már nehezen (több év alatt) jött össze a baba, vagy van valamilyen ismert betegsége valamelyiküknek (PCOS, IR, endometriózis, fertőzések, stb.).
2016. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elvileg a tesztcsík 7 nap alatt mutat ki terhességet. Az szerint pedig ő nem terhes. Nem tervezzük ezt ilyen sűrűn nézni csak 9 nap után megnézte csak úgy kiváncsiságból.


Nem is azért írtam ki hogy jajj nem esett teherbe, hanem azért hogy mennyi ideig kell próbálkoznunk annak tudatában hogy ez még egészséges.

2016. máj. 29. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
A terhesség nem az akciózáskor jön létre, ez egy közel két hetes folyamat. Aktustól számítva két hétnél hamarabb így nem is érdemes tesztelni. Ha késik a vérzése, akkor teszteljen, előbb fölösleges, mivel a terhesség a nemvárt menstruáció előtti napokban jön csak létre.
2016. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

értem, csak 2 teszten is az szerepelt hogy 7 nap után ad ereményt. a harmadikon 9 nap van írva.


De ennek nincs lényegessége, neten rákerestem ott is írja vannak olyan csíkok amik 7 napon túl már mutathatnak eredményt. Elhiszem hogy 2 hét a terhesség, de ilyenben nem hazudhat maga a cég sem, hiszen ugye tudjuk hogy a Fogyasztóvédelem ezeket szigorúan ellenörzi.

2016. máj. 29. 20:16
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor egy kis biosz: Átlagos ciklus (két mensi első napja közt eltelt idő 28 nap. Hogy egyszerűbb legyen, bármekkora is a ciklus, az esedékes menstruáció előtti kb 14. napn van peteérés. Ha pont AKKOR vagytok együtt (vagy előtte 1-2 nappal), akkor van 20% esély a terhességre adott hónapban. A teszteken ez a 7-9 nap ettől az ideális peteéréses időtől vannak számolva, tehát, ha ti rögtön a mensi után vagytok együtt mondjuk 2 nappal, akkor 7 nap múlva hiába teszteltek, terhesség még nincs, mert nem akkor volt peteérés. Attól mondjuk későbbi együttlétből már elindulhat valami, de azt a teszt nem fogja mutatni még. Felesleges pénzkidobás amit csináltok. Tesztelni legkorábban aznap érdemes, amikor meg kellene jönni a mensinek... Kicsit olvassatok utána!
2016. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még valamit a fogyasztóvédelemhez: a teszteket gyártó cégek a tudatos családtervezéssel számolnak, tehát azzal az "ideális helyzettel", amit írtam. Ez alapján a gyereket tervezők tisztában vannak a peteéréssel, megtermékenyüléssel, stb. A teszt is csak azt írja, hogy "akár hét napos TERHESSÉGET is kimutat". Ehhez meg ugye kell a peteérés, amivel tisztában kell lenni.
2016. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!