Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz előérzetem van. Normális?

Rossz előérzetem van. Normális?

Figyelt kérdés

Missed abom volt, utána az első próbálkozós hónapban megint terhes lettem. 5 hét 3 napos vagyok. A hét végére van időpontom dokihoz.

De nem tudok szabadulni az érzéstől, hogy most sem lesz jó vége. Nincs semmi tünetem - ez is fura, a múltkor ilyenkor már fájtak a melleim. Nem is merek örülni, mert félek, hogy megismétlődik.

Gondolom, ez valamilyen szinten normális reakció a történtek után, és tudom-tudom, fő a pozitív gondolkodás, de az ilyenekben már nem hiszek. A múltkor végig tök pozitív voltam, aztán mit értem vele.

Alig várom, hogy az orvos mondjon valamit. Akármit.

Volt így más is, hogy a vetélés után a legrosszabbtól tartott? Bejött a "megérzés"?


2016. máj. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Átérzem...nekem április 25-én spontán vetélésem volt 5 hetesen. Rögtön zöld utat kaptunk, próbálkoztunk tovább, bár azt sem tudom mikor volt ovum mert most egyáltalan nem figyeltem. És tegnap pozitívat teszteltem...meglepődtem mert csak a melleim fájnak. Csak sugallatra teszteltem, azt sem tudom késik e már...de félek én is.
2016. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a kémiai terhességemnél volt végig ilyen rossz érzésem, és be is jött, mert nem maradt meg a baba sajnos :( következő hónapban megint terhes lettem, akkor nem volt ilyen érzésem, és eddig minden rendben is van. remélem minden rendben lesz veletek is.

27hkm

2016. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Nincsen olyan, hogy "kémiai terhesség". A terhesség az terhesség, akkor is, ha valamiért nen fejlődik az embrió.


Nekem is volt missed abom 7. Héten.

3 hónap múlva lettem tethes újra. Én is izgultam, mert semmi de semmi tünetem mem volt, nem úgy mint az előző esetben. Most már a 9. hétben vagyok. A babám 2 hete 9 mm-es volt és vert a szíve. Azóta sincs tünetem, jól vagyok.

Minden terhesség más.

Boldog babavárást kívánok! :)

2016. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!szerintem probald meg lenyugtatni magad!

Egyik ismerosom a 3.babajat veszitette el es most legutobb mondta neki a doki,hogy szerinte a felfogasa sem jo,mert valoszinuleg miutan teherbe esik,agyban elengedi a babajat,hogy na ez mar sikerult es tovabb "nem foglalkozik vele"! Lehet benne valami! Probalj meg megnyugodni es pozitivan latni a dolgokat! A kisbabad akar teged es veled akar maradni! Az pedig,hogy most nincs olyan tunet mint az elsonel semmit nem jelent! Es az elsonel vegig hanytam az elso 4honapot,be is fektetett a dokim,mert majdnem kiszaradtam,ugyanis egy korty vizet is azonnal kihanytam,most a masodiknal egesz turheto! Eddig egyszer sem hanytam,bar hanyinger van! Most viszont szedulok folyton es nagyon fajnak a melleim ami az elsonel egyaltalan nem volt! Minden terhesseg mas,ezen ne aggodj! Csak nyugodj meg es bizz a kisbabadban!

2016. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja pozitiv teszt utan megjött. Nagyon csalódott voltam. Most is halvany pozi kb 5 nspjs késik, de én sem tudok elvonatkoztatni.
2016. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt missed ab. Már vert a szíve, 8 hetesen minden ok volt, a 12 hetes UH-n már nem vert a szíve.

A következő babánál igyekeztem nem agyalni túl a dolgokat, de az elején nem is tudtam annyira beleélni magam. Plusz minden UH előtt izgultam nagyon. Nemsokára 4 éves az a baba. :)

Most a 22. hétben vagyok tesóval, de ugyanúgy nem tudtam beleélni magam az elején (igaz, most véreztem is - kaptam progeszteront és szigorú fekvés volt 2 hétig, szerencsére nem lett gond) és ugyanúgy parázok közvetlenül vizsgálatok előtt.

Szerintem akivel egyszer megtörtént ez, nem tudja teljesen kitörölni a fejéből. Természetes, hogy izgulsz, csak arra vigyázz, hogy ne ez határozza meg a napjaidat, mert a rágörcsölés sem jó.

2016. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!