Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2o-án volt inszeminációnk az...

2o-án volt inszeminációnk az volt a 13dik napom,26 naposak a ciklusaim. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ugy, amikor ugy érzed hogy a menzid közelegne, már azokban a napokban reggel nyugodtan tesztelhetsz! Remélem sikerült! :))) Majd akkor ird meg a véleményt!

Még annyit szeretnék megkérdezni hogy ez az inszemináció mennyibe kerül vagy egyáltalán kell e érte fizetni? Hogyan zajlik. és mennyi ideig csinálják ezt a beültetést, és hol? Köszike a válaszokat!

2008. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok ezért jobb ha nem válaszolok:)de szerintem ezen az oldalon tudnak neked segiteni.Köszi a választ,csak azért kérdeztem mert a doki azt mondta ne teszteljek mert téves pozitiv eredményt mutatna 14 napon belül.
2008. szept. 25. 19:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem fájdalmas beavatkozás tiz perc az egéssz és utánna harminc perc nyugodt fekvés.Egy katéteren keresztül a méhüregbe fecskendezik a spermát kb olyan érzés mint a rákszűrés.Előtte mindenféle vizsgálaton át kell esni és a hormonháztartásodat egy kicsit felturbózzák abba a ciklusba.
2008. szept. 25. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A tesztek az inszem utáni 16-18. napon már jó eredményt mutatnak...szóval 6.-a után tesztelj. Kibírod én akkormegyek uh-ra eredményekért a dokihoz..türelmetlenül, de kibírjuk!
2008. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most volt az első inszeminációm,mi a János kórházba járunk(Államilag támogatott kórház),nagyon sok vizsgálaton,vérvételen kell átesni mindkettőtőknek mire oda eljuttok,hogy bespriccelik a kismanókat :).Időben kb.másfél hónap.A vizsgálatok után egy hétnapos szurin mész keresztül(ami 13500 ft),amit mindenki magának ad be(vagy megbeszélés kérdése),utána egy ultrahangos vizsgálat,ha megfelelő akkor kapsz egy tüszőrepesztő szurit(7313 Ft).Ez egy adag.Rá két napra(mindekinél más lehet,nekem két nap volt mert szombaton adtam be) megtörténik az inszemináció.Utána hosszú várakozás....Ja még kapsz egy hüvelykúpot.Én két dobozt vettem 3000 ft.Kb ennyi.persze,ha elsőre nem sikerül ez addig ismétlődik havonta míg végül boldog anyukák nem leszünk.De úgy gondolom,minden pénzt megér...

Sok sikert...Én most várakozó állásponton vagyok.NEHÉZ!

2008. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!