Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehet? Mi lehet a hiba?

Ez hogy lehet? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
26 an pozitiv volt az ovu tesztem. E a hom csak tegnap kezdett emelkedni. Akkor ezek szerint nem volt ovum? Viszont a tojasfeherjes nyakom meg ovu teszt elott 2 nappal mar megvolt. Ezt nagyon nem ertem...mi lehet a baj?
2016. máj. 31. 09:03
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. máj. 31. 09:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van minden és egybe is vág mind a három dolog! A nyák napokkal megelőzheti a repedést, ez nagyon csak tájékoztató jellegű tünet, hogy KÖZELEG a peteérés. A repedés általában az első negatív LH tesztes napon történik meg, a hő meg nyilván csak a repedés után kezd emelkedni (a repedés helyén kialakuló sárgatest progeszteront kezd termelni, ez emeli a hőt). Kb. a 13. ciklusnapon lehetett a repedésed, előtte-utána együtt voltatok, teljesen tökéletes, mostmár "csak" várnod kell, hogy sikerül-e. :)
2016. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy🤗 Koszonom a hosszu valaszt. Igy mar ertem. Hat jo lenne ha sikerult volna. Tobb mint 2 eve varjuk a babat. Most kezdtem el par honapja ezt a torturat. Homero ovu teszt nyak figyeles.... Nagyon koszonom megegyszer😊
2016. máj. 31. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeggyél e vitamint is nekem az segített 2 év után.
2016. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Most kezdtem el d vitamint szedni meg e vitamint es folsavat. Meg latjuk. 😊
2016. máj. 31. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyből ugrik fel a hőm ovu utáb, hanem lépcsőzetesen emelkedik. Szerintem rendben van! :)
2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat🤗🤗🤗
2016. máj. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!