Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet?

Megnéznétek a tesztemet?

Figyelt kérdés

11. dpo- n vagyok ma, tudom korai, és nem is vártam volna egyértelműbb eredményt... Az oka ami miatt csináltam, az az hogy holnapig kell leadnom a jelentkezésemet egy nagyon megterhelő túrára, ami egyáltalán nem való terhes pláne nem koraterhes nőknek. Volt ez a tesztem otthon, hát ellöttem. Nem első vizelettel csináltam.

Lehellet halványan mintha látnék rajta valamit, és azonnal látszott. Lehet fotón annyira nem kivehető , kérlek nézzetek rá.


előre is köszönöm!


[link]


[link]


[link]



2016. máj. 31. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nagyon halvány, de ott van. pozitív.
2016. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Szia szerintem ez teljesen Negatív!!! Én most csináltam egy kB 350 forintos tesztet és ilyen lett: [link]
2016. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én telefonról nézem, belenagyítittam a képbe. A leghalványabb második csíkot sem látom...
2016. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
első vagyok, én laptopról nézem, és rögtön láttam, de tényleg nagyon halvány.
2016. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ, élőben jobban látszik , bár tényleg nagyon haloványka...


Kedves Második, tisztaszívből gratuálok a pozi tesztedhez, nagyon szép ! Bár biztos vagyok benne, hogy te nem a 11 dpo-n csináltál ilyen erős pozi tesztet. Bízom benne hogy nekem is lesz ilyen! Sok boldogságot!


Azért én szerintem most ezt a túrát kihagyom !

2016. máj. 31. 13:06
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Laptopról nézem én is, látom nagyon halványan a csíkot.

Egy dolgot nem értek! Kedves második, minek linkelted ide a képedet? Komolyan?? Ez sehogyan nem jön a kérdéshez....

2016. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Világítsd át a telefonod vakuvájával (vagy lámpával) a tesztet hátulról!! Ha pozitív, az egyből látszani fog ezzel a módszerrel ;) !
2016. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a segítséget !

Itt van a teszt, levettem róla a vakut, talán igy jobban látszik számotokra is !


[link]


Igen átvilágítom , ha lesz majd lehetőségem, köszi a tippet,


De alig várom már hogy ne kelljenek ezek a trükkök ! Hanem hogy egyértelmű legyen !

2016. máj. 31. 13:13
 9/27 anonim ***** válasza:
Én laptopon nézem, de semmit nem látok rajta.
2016. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nagyon halvány,de valóban ott van.
2016. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!