Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20. napon elkezdtem "pecsételn...

20. napon elkezdtem "pecsételni" vagy "barnázni", ki hogy hívja. Azóta hol van, hol nincs (többnyire nincs). Beágyazódás lehetséges ilyenkor?

Figyelt kérdés
24. napon vagyok, és egy ismerősöm beültette a bogarat a fülembe, hogy ez akár még beágyazódás is lehet. Évek óta próbálkozunk, már "letettem róla", hogy spontán összejönne. Átlagban 40-50 naposak a ciklusaim, bár legutóbb normálisan, és időre megjött. Mikor teszteljek először? És mik azok a tesztek, amik nem lesznek véletlenül sem szellemcsíkosak? Ezek ugyanis megőrjítenek.
2016. jún. 1. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


SImán leheet !:)

Főleg, ha tényleg kevés mennyiség az a pecsét, és barnás.


Mivel nagyon hosszúak a ciklusaid, így azt mondom , hogy várd meg azt a napot minimum, ami a múlthónapban volt a ciklushosszod.


Én a rossmannban kaphaptó facelle tesztet ajánlom, nekem sosem volt sem szellemcsíkos, sem pedig kérdéses az eredmény amit mutatott!


Más tüneted nincsen ???

2016. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a fura, hogy de. Olyan "mindjártmegjön" érzésem van. Baromi korainak találnám még, hogy megjöjjön. Bár legutóbb 30 napra jött meg, tehát vészesen sokat nem késett. Elkezdtem E vitamint szedni, erre is gondoltam, hogy esetleg ez okozhatja. Ezen kívül tünetem nincs (émelygés, hányinger, mellfeszülés, semmi...) Nem merem nagyon elhinni, hogy ez lehet, de hátha.........
2016. jún. 1. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En a 16. Napon meg ovu elott szóval nagyon nem biztos mert néha előfordul de esély MINDEKEPP van ra :)
2016. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó válaszolónak, a ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni... persze tankönyv szerint csak közép időben.

Viszont ez pont azoknál nem teljesül akiknek ilyen változó a ciklusuk, mint neked. 40-50 nap, hol 30. Ez azt jelenti hogy a peteérésed sem mindig ugyanabban az időben van.


Úgyhogy igen, simán lehet hogy terhes vagy...


Persze ne éld bele magad, mert csalódni nagyon rossz, de tedd bele a pakliba.

2016. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megint nem jött be. De köszönöm mindenkinek :)
2016. jún. 6. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom... de gondolj arra hogy új hónap, új remények ! :)

sok sikert és ne légy szomorú !

2016. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!