Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell abbahagyni a...

Miért kell abbahagyni a fogamzásgátlót ha feltehetően terhesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Inkább a hatására lennék kíváncsi, hogyan károsítja a babát a fogamzásgtló? Nyilván abbahagytam a szedését, csak èrdekelne

2016. jún. 1. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen nagyban károsítja es mar akkor is baj lehet ha az alatt lettél terhes mivel bezavarhat 14 napos a fogantatás / beagyazodas es akkor te nem tudod h terhes vagy tehát szeded tovább ami nagyban karos az embrióra

Persze nem feltétlen de nagyon is fent áll az esély

2016. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Első ordas nagy hülyeséget beszél, a fogamzásgátló egyáltalán nem teratogén (magzatkárosító) hatású, mivel kizárólag olyan hormonokat tartalmaz, amik a női szervezetben egyébként is jelen vannak. Ha nem így lenne, meg kéne szakítani az így fogant terhességeket, de nem kell!!!! Feküdtem már terhespatológián, volt melletem olyan csaj, aki VALÓBAN magzatkárosító hatású gyógyszer mellett lett terhes, ott a genetikus abortuszt javasolt. Fogamzásgátló esetén ilyen föl sem merül!
2016. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ja és azért kell abbahagyni mert fölösleges tovább szedni.
2016. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Hát én úgy gondolom, hogy természetesen nem súlyos magzatkárosító hatású, de a terhesség (ha már létrejött akár gyógyszer mellett, akár nem), az egy megváltozott hormonális állapot. Tovább piszkálni még külsőlegesen bevitt hormonokkal úgy, hogy az nem indokolt, az nem szerencsés. És nem azért mert háromfejű lesz a gyerek, hanem mert pl bezavarhat a magzati ivarszervek kialakulásába, a pajzsmirigy működésbe, inzulin háztartásba meg ilyen apróságok, amik lehet, hogy hosszú távon nem szerencsések.


Meg az is igaz, hogyha már terhes vagy, mi a fenének a fogamzásgátló...

2016. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
A fogamzásgátló tabletták mesterséges hormonok révét üzenik a szervezetednek, hogy terhes vagy. Ezzel fejtik ki a hatásukat. De ha valóban terhes vagy, akkor külső hormonokkal teljesen felesleges tovább bombázni a szervezetedet.
2016. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írtam hülyeséget nekem ezért nem maradhatott meg a babàm tavaly... De persze nagy bunkókának kell lenni ahhoz h valakinek a tapasztalatát lepontozd

A vélemény oké de h élet tapasztalatot az mar sekélyes

Köszönöm szépen ! Igy próbáljon segíteni az ember ...

2016. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!