Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hcg folyamatosan nő, vagy...

A hcg folyamatosan nő, vagy csak x naponta? Vagy akár óráról órára is növekszik a mennyisége?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen folyamatosan.
2016. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan nő persze, de óráról órára nem mérhető mennyiségben. Ahhoz hogy x naponta duplázódjon, óráról órára is nőnie kell. De ha a kérdésedet pisiteszt miatt tetted fel, csak mondom, hogy azzal nem mérhető objektíven a hcg szint. :)
2016. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

Azért fogalmazódott meg bennem,mert az esti tesztem erősebb mint a reggeli. Eddig azthittem 2 naponta erősödik a teszt.

2016. jún. 2. 21:10
 4/6 Bella169 ***** válasza:
100%

Lehet az esti pisid koncentráltabb volt mint a reggeli.

Ha este kijársz inni és pisilni, viszont egész délután alig iszol és ritkán mész ki akkor előfordulhat ilyen.

2016. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orvosok azt mondta két naponta duplázódik

Ma 1 holnap 2

3. Nap 4 igy valahogy magyarázta :)

2016. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én múlt héten teszteltem pozitívat, 10. dpo-n. Reggeli első pisiből nagyon halványan látszott valami, mikor megszárasdt szinte már nem is látszott. Este is csináltam egy tesztet, mert sok tesztem is volt meg kíváncsi is voltam és jóval erősebb lett, mint a reggeli, megszáradva is simán látszott, forgstni semm kellett fény felé meg ilyenek.

Hirtelen meg is ilyedtem, hogy ez hogy lehet, ilyen gyors ütemben nem növekedhet a hcg. Hozzáteszem éjjel kb 6-7 órán át nem pisiltem, nem ittam, délután 5 órán át tudtam tartani, szóval a reggeli talán még koncentráltabb is volt.

Másnap is teszteltem reggel, ami az előzőnapi reggelihez képest erősödött, de az estihez képest halványabb volt. Majd az aznap esti megint erősebb.

Szerintem a hcg-m normál ütemben termelődik, remélem, csak valamiért estére jobban ürül a vizeletemmel, mint reggel.

2016. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!