Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Szerintetek meg fogantam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban többször is úgy szexeltünk hogy nem védekeztünk. Már meg kellett volna jonnie május 16.án max 18 mert általában csúszik 2 napot de nem mindig de már június2 van. Folyamatosan fáj a mellem duplájára nőtt azóta sőt időnként reggel sötét elváltozások jelentkeznek a bimbómon reggelente. Egész nap fáradt vagyok ha tehetem alszok. Este úgyszintén. Csináltam tesztet az első együttlét után 3 nappal de az negatív lett. Azóta nem csináltam. De viszont azóta többszöris voltunk együtt Néha egy két görcsöt érzek a mehemben de csak par percig. Ugyanolyan hangulat ingadozásom van mint amikor menstruálok. Fejem is folyton szét szakad és egésznap eszek. Ha nem eszek rám jön a sírás éhségemben. Szerintetek meg fogantam?

2016. jún. 2. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Te már egyszer biztos megfogantál, édesem, amikor a szüleid összehoztak, de valószínű most a pocakodban szintén megfogant valaki. :)


Tesztet nem az együttlét után kell 3 nappal, mert akkor még a beágyazódás se biztos, hogy megtörtént, és az ég egyatta világon semmi nem utalhat terhességre.

Azt bizony most kellene megtenned, mert gyanús, hogy a baba megfogant (és nem te.)


Vegyél egy tesztet és abból kiderül minden.

2016. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

te tuti megfogantál már... sőt, meg is születtél már!



olvasni tudsz? ha igen, akkor kapd elő a teszt tájékozóját és rágd át magad rajta! szex után 3 nappal mégis mi volt a szándékod a teszttel?

2016. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok, biológiából megbuktál. A rossz hír, hogy valószínűleg terhes vagy, és tovább rontod az IQ átlagot.
2016. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Lehetsz terhes, bár sokkal többet nem adsz a világhoz ezzel a genetikai állománnyal, mint bármelyik amőba osztódás után.


Teszt 3 nappal szex után, azóta nem... istenem.

2016. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Off

Anyukám magánrendelőben nőgyógyász mellett asszisztens. Néha megfordul náluk olyan páciens, aki szeretné, ha a doki megvizsgálná ultrahanggal, hogy az előző esti szexből teherbe esett-e.


On

Vegyél egy tesztet, és tesztelj. Vagy akár fel is keresheted a nőgyógyászod, lassan már szívhang is lesz.

2016. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
#5 Ilyenkor mit mond az orvos? Hogy nem röhögik el magukat?
2016. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Jézus,és amikor azt mondták,hogy lehet 2 db agysejttel élni,én nem hittem el!
2016. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem csak egy kérdésem van. Miért nem teszteltél azóta?


Majd mi megmondjuk, hogy terhes vagy-e, vagy nem, ugye?

Jesszus, és az ilyenek szaporodnak..

A kérdésedre a válasz pedig: igen, valszeg "megfogantál". (hahaha)

2016. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megfogantal gyakorlatilag huszonpar eve biztos de agyban meg csak par eve

Előbb valamit tanulj aztan vállalj gyereket kérlek :)

2016. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kérdésből úgy tűnik, hogy nagyon fiatal vagy te még anyukának...

De az is úgy tűnik, hogy ennek ellenére direkt dolgoztok egy babán.


Azt az egyet nem értem, miért nem csináltál még terhességi tesztet?!

2016. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!