Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Szerintetek meg fogantam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban többször is úgy szexeltünk hogy nem védekeztünk. Már meg kellett volna jonnie május 16.án max 18 mert általában csúszik 2 napot de nem mindig de már június2 van. Folyamatosan fáj a mellem duplájára nőtt azóta sőt időnként reggel sötét elváltozások jelentkeznek a bimbómon reggelente. Egész nap fáradt vagyok ha tehetem alszok. Este úgyszintén. Csináltam tesztet az első együttlét után 3 nappal de az negatív lett. Azóta nem csináltam. De viszont azóta többszöris voltunk együtt Néha egy két görcsöt érzek a mehemben de csak par percig. Ugyanolyan hangulat ingadozásom van mint amikor menstruálok. Fejem is folyton szét szakad és egésznap eszek. Ha nem eszek rám jön a sírás éhségemben. Szerintetek meg fogantam?

2016. jún. 2. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
gratulálok, valószínűleg gyereked lesz
2016. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg.
2016. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!