Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS Ugye nem vagyok terhes,...

SOS Ugye nem vagyok terhes, és ez negatív?

Figyelt kérdés

Három napja késik, tegnap csináltam egy digitális clearblue tesztet, ami negatívot írt ki.

Mivel ma sem érzem, hogy megjönne, vettem x-epil tesztet, ami ilyen lett, feltöltöttem a képet.

Védekeztünk, bár pharmatexxel, úgyhogy tudom ez nem 100%... :(

Ha baba, természetesen megtartanánk, bár még nem tervezzük...


Segítsetek szerintetek ez teljesen negatív, és megnyugodhatok?


[link]


2016. jún. 3. 13:55
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
21- es, nem gond, nekem is egybol a fog gatlo abbahagyasa utan sikerult, nagyon keves a hormon bennuk, es 6 hetig nem vagy osszekottetesben a babaval ( tehat nem eri sema gyogyszer sem alkohol stb )
2016. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a kérdező tesztjei negativok. Nem azert, de a halvány tesztek nem ilyenek. Amiket Ennyire kell keresni meg szerkesztgetni azok nem pozik. A szabad szemmel láthatóak ha halvanyan is de egyertelmuen latszodnak. Nekem ez a véleményem, ezeken pedig én nem látok semmit.
2016. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Mi újság kêrdező?
2016. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap megjött! :)

Köszönöm a válaszokat!

21-es Boldog babavárást,jó egészséget!

2016. jún. 7. 08:27
 55/55 anonim ***** válasza:
Köszönöm :-) 21es :-)
2016. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!