Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult mással is, hogy...

Előfordult mással is, hogy negatív teszt ellenére terhes volt? És csak később mutatta ki a teszt, vagy esetleg csak a vérvétel és az UH mutatta ki a babát?

Figyelt kérdés

Hét közepére (szerdára) nem vártam, nem is jött tegnapelőtt és ma reggel csináltam tesztet, mind a kettőn extra halvány 2. csík van.

Semenyitsem erösödött.


Több napja megjön érzés, tegnap 1-2 óráig nagyon erős vol. Volt akkor egy kis barnás maszatolásom is.

Mellem is fáj.


Volt valaki így, esetleg negatív tesztel és mégis terhes volt?


Kiméljenek azok akik azt mondják hogy annyira rá vagyok görcsölve stb... mert nem vagyok, mivel párom csak hétvégente van itthon, úgyhogy csak esélyt tudunk adni a picinek, nem tudunk "na most legyünk együtt meg most is meg így meg úgy" annyira rágörcsölni mivel így nincs értelme. Várjuk a csodánkat és csak reméljük hogy hamarosan jön.



2016. máj. 29. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges,nekem van olyan ismerősöm ( kolléga) akik úgy voltak mint Ti. Gondolták jöhet mostmár a baba, de nem voltak együtt ütem szerűen stb. Ha akar majd jön alapon.

Nem jött még a mensim, várt 2 napot, de így is csak negatívat tesztelt.

Kicsit görcsölt stb... 1 hét múlva lett erős pozitív a tesztje! Addig nem hagytuk őt emelni stb.

Sok szerencsét! 😃

2016. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ertelek...nem negatív a teszted,hanen halvany pozitiv,tehat terhes vagy,az,hogy mi lesz a jovo zeneje..nekem egyebkent 2 het utan lett pozi,de o kesobb fogant.. a barnazas miatt felhivnam a dokit,de amúgy ha elmult es nem jon meg ,akkor szerintem raersz 2-3 het múlva dokihoz menni...
2016. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a problémám hogy extra halány mind a kettő, és mivel 2 napra csináltam a másodikat és nem erősösdött ezért nem értem mi van
2016. máj. 29. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és kívancsi vagyok arra hogy akinek negatív volt nem várt utám is 1-2 hétig annak mikor lett pozi, vagy ha nem lett az akkor mi mutatta ki hogy terhes.
2016. máj. 29. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok,szerintem egy hét múlva ismetelj,addigra valoszinuleg erősödni fog..írtam ugye,h ket het utan lett pozi,en tudtam,hogy csak mensi elott egy nappal foganhatott(akkor egyszer nem vedekeztunk),igy mikor egy het után is negativ volt,mar kiszamoltam mikor telik le a 2 hét az utolso egyuttlet után(akkor már mutatja a teszt)
2016. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nikol0511 válasza:
Érdeklődnék mi lett lett baba? most én is úgy vagyok ahogy te a doki azt mondta 5 hetes terhes vok de a teszt nem mutatja csak extra halványan?
2016. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!