Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így is a teherbeesés?

Lehetséges így is a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy hete voltunk együtt a barátommal 2 hónap után, mivel távkapcsolatban élünk egyelőre. Elég sokszor megtörtént a dolog. Megszakítással védekezünk, már másfél éve. Viszont most megijedt kicsit, hogy időben szakította-e meg, mivel én voltam "felül".

Furcsán érzem magam, és mintha fájdogálnának a melleim, ami nem nagyon szokott.

Észlelhetem a tüneteket ilyen rövid idő elteltével is?


2016. jún. 3. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A megszakítás nem védekezési módszer. Ha a gumit derogál felhúzni, gyógyszert meg nem vagy hajlandó szedni, akkor is ott van még pl. a spirál. Ha nem akartok gyereket (távkapcsolatba ne akarjatok!), akkor védekezni KELL! Igen, lehetsz terhes, sőt, valószínűleg az is vagy.
2016. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az idő kb. a beágyazódásra elegendő. A tényleges tünetek kb. 2 hét elteltével jelentkeznek először. Rosszul tudom?
2016. jún. 3. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én annak idején bőven 2 héten belül már éreztem hogy terhes vagyok.
2016. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as,

Milyen tüneteid voltak pontosan?

2016. jún. 3. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Semmi. Éreztem. Aztán kb. a 4. héttől meg már hánytam folyamatosan.
2016. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Uhhh.

Köszi. :)

Hát kíváncsi vagyok mi lesz ...

2016. jún. 3. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Kellett volna esemény utáni tabletta. Hány naposak a ciklusaid és hányadik napon voltatok együtt?
2016. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A ciklusaim 28 naposak.

A menstruációt követő 2. napon voltunk együtt.

Mindig nagyon figyel rám, néha túlságosan is.

Ezért nem aggódok annyira.

2016. jún. 3. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat máskor ésszel mert nagy szerencse ha most megúszom bár szerintem csak nem lesz végül semmi... De ne aggódj sokat különben azért fog késni es akkor aztan meg jobban ra görcsolsz majd :)
2016. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menstruációt követő 2. napon eleve kicsi az esélye a teherbeesésnek, plusz ha jól értem ki is húzta, csak te parázol, hogy nem. Erre csak egy hülye vesz be esemény utánit, tele van hormonnal. Szinte semmi esélye nincs, hogy terhes legyél. 1 hét után pedig valóban semmilyen tünet nincs, ilyenkor még a beágyazódás sem történt meg. Ha nem jön meg, csinálj tesztet, előbb nincs értelme, mert nem mutatja ki. Amúgy meg nem hinném, hogy van okod félni. A megszakítás pedig valóban nem a legjobb védekezési módszer, csak bátraknak ajánlott, akiknek nem akkora gond ha jön a gyerek, ennek ellenére én sok év alatt sem estem így teherbe, szerencsém volt.
2016. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!