Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlparázom? A teherbeesés azt...

Túlparázom? A teherbeesés azt jelenti, hogy nagy eséllyel valóban gyerekem lesz?

Figyelt kérdés
Annyi rosszat olvastam itt és más oldalakon, hogy már úgy vagyok vele, hogy ha pozitív tesztem lesz, akkor sem fogom komolyan venni az egészet. Ahogy elnézem szinte mindenkinek van pár vetélése. Nem tudom, hogyan kellene hozzáállnom. Vagy csak itt több a rossz hír, mint a jó?

2016. jún. 3. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik gyerekemmel vagyok terhes jelenleg, és akkor volt pozitív tesztem, amikor terhes lettem. Volt kb. 2-3 kémiai terhességem, de olyankor pár napot késett, ha nem ismerném ennyire a szervezetem, lehet hogy fel sem tűntek volna.

Szóval csak akkor teszteltem pozitívat, amikor terhes is maradtam. Szerintem itt tényleg több a rossz, mint a jó hír...

2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem, az tutibiztosan azt jelenti....
2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha teherbe estél tuti gyermeket vársz
2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es, ezt jó hallani.
2016. jún. 3. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sokan azért járnak ide mert hónapok-évek óta próbálnak teherbe esni és kétségbe esetten keresik a válaszokat a problémáikra amivel semmi gond nincs. Én is 1 évig itt dekkoltam és vártam a választ a különböző bajaimra (hormon problémák), sokan segítettek is.

Attól, hogy itt 1000 kérdezőből 900-nak volt már vetélése, problémája, az még nem azt jelenti hogy mindenkinek vannak bajai. Nekem a környezetemben csak olyan anyuka (kismama) van akinek probléma mentes a terhessége, egészséges a babája, nem volt vetélése.

Ne olvasgass ennyi mindent, feleslegesen paráztatod magad.

2016. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább a jóra kéne gondolnod, amellett, hogy azért két lábbal a földön maradsz. Igen, sok nőnek van életében egy-két vetélése, nekem is volt (ráadásul félidő után, amikor már nem is számít rá az ember) és számtalan ismerősömnek, meg ki tudja hányról nem tudok. Sajnos benne van a pakliban, de nem szabad erre koncentrálni.
2016. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 75%, az szerintem nagy esély.

Én is túl vagyok már a legrosszabbon is , amit egy terhes nővel megtörténhetett, mégis igyekeznék optimista lenni egy pozitív teszt láttán.

2016. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

egyébként soha nem egy fórum által levonni a konzekvenciát, hiszen senki nem kér segítséget ahhoz, hogy ha minden rendben.


ha elvetél, akkor kérdez, ha rossz a házassága, akkor kérdez, ha bajt érez, akkor kérdez.

ha problémamentes a terhessége, márpedig ez a nagy átlag, hiszen kihaltunk volna már ha mindenki elvetélne, akkor mégis miért kérdezne ezzel kapcsolatban?

2016. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A környezetemben is sok nőnek volt vetélése, szóval nemcsak a net miatt gondolom, hogy nem mindig egyszerű dolog a terhesség, de lehet, hogy tényleg az kérdez itt nagyobb valószínűséggel akinek gondja van, mert akinél minden rendben van, az minek kérdezzen.
2016. jún. 3. 13:27
 10/13 A kérdező kommentje:
7 75%? Az nagyon magas arány. Na mindegy, nem paráztatom magam, csak jó lenne higgadtnak maradni minden helyzetben, számomra ez lenne a fontos.
2016. jún. 3. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!