Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hődiagramm és terhességi...

Hődiagramm és terhességi teszt alapján mit gondoltok? Megnéznitek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a görbém, a két napon ami nincs kitöltve, sem esett le a hőm, ma reggelre már 37 fok volt. Mindig ugyanakkor mérem.

Terhességi tesztet ma reggel csináltam, mutatom, elég halvány lett :


[link]


Gondolom ennél már erősebbnek kellene lennie igaz? Akkor nem jelezhet terhességet?


Köszönöm!


2016. jún. 4. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Halvány pozitív, a hő meg magasan van.

Ha vérzésed sincs, akkor egyelőre minden jel a terhességre mutat.

2016. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, élőben is halvány pozitívnak tűnik, mert rózsaszín a csík halványan, de látszik, és rögtön ahogy szívta fel a vizeletet, kirajzolódott! Csak azt nem értem miért nem erősebb...

Vérzés nincs, csak testápoló szerű fehér folyás! (már elnéznést, hogy így konkrétan leírtam)

2016. jún. 4. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez baba lesz,minden jel arra utal gratu :)
2016. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet tovább tartott a beágyazódás, és azért ilyen halvány.
2016. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az x epil (annak tűnő teszt) nem mutatja ki olyan szépen még ilyen "korán", de ettől még babát vársz. Gratulálok! :)
2016. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlok Facelle tesztet :) 3 nappal késes elott kimutatta

Második terhessegnel x epil 5 nap késes után sem mutatta ki sem Gabriel :/ soha többe nem veszek mas felet :)

Szerintem baba van a dologban :)

2016. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!