Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor hasznaltatok a Clearblue...

Mikor hasznaltatok a Clearblue digitalist (azt, amelyik kijelzi a heteket) es mit irt ki nektek?

Figyelt kérdés

Azok valaszat varom, akik hasznaltak mar ilyen tesztet.

A mensihez kepest mikor hasznaltatok es mit irt ki a teszt nektek, mennyi ido telt el a fogantatas ota?


En a 11 DPO-n teszteltem vele, 1-2 hetet irt ki helyesen. Ket darabosat vettem, a masodikat ugy szeretnem elhasznalni, hogy 3+ legyen rajta. Azota masfel het telt el, epp betoltott 5 hetes a terhesseg, elvileg mar 3+ kellene hogy legyen, de nyilvan ez fugg az egyeni hcg termelodestol.


Szerintetek mennyit erdemes meg varnom? Par nap mulva megprobalhatom?


2016. jún. 5. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
És annak konkrétan mi értelme? Mire jó, ha 3+ lesz rajta?
2016. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de erdemi valaszokat varok, direkt utaltam ra a kerdesben.


Irj ki sajat kerdest ezzel kapcsolatban, ha erdekel es ott valaszolok, ha lesz idom.

2016. jún. 5. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelen ! :))

En csak digitalisat vettem. :)

Allandoan nezegettem!

Sztem ha eltelt masfel het siman csinald meg! Kidigja mar siman mutatni a 3+at!

Gratulalok a babahoz! 😉🙂

Egy 27hm

2016. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Kifogja akart lenni,csak elirtam! :)
2016. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akar holnap is megprobalhatod mar.

En mindket terhessegemnel ilyet hasznaltam. Az elso meglepi baba volt, mar kb 6-7 hetes voltam, amikor kiderult, ott 3+ volt kiirva. A mostanit terveztuk, de rendszertelen a menstruaciom, igy csak nagyjabol sikerult beloni, hogy mikor kell tesztelni. 2-3 mutatott.

2016. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lizus1 válasza:
Szia pont ma használtam 4 napja késik terhes vagyok 😊
2016. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!