Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehetséges? /kép

Ez hogy lehetséges? /kép

Figyelt kérdés

[link]


sziasztok!

Ez a görbém!

Ovu teszt szerint is 9.napon volt pé.-m.

Nem jött még meg, szerintetek mi lehet az oka,mi van ilyenkor?

Tesztjeim halványak,de alig látható,így nem gondolnék terhességre...


2016. jún. 5. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát..babagyanús:)

Én 2 éve mikor a lányommal teherbeestem,nemvárt napjától 1 hétig nagyon halványakat teszteltem ,nem erősödtek. Nem gondoltam én sem tethességre. Majd 1 hét múlva csont negatívat.. Rá is hagytam de elmentem orvoshoz,aki megállapította hogy 6 hetes terhes vagyok :)

Sok drága tesztet eelhasználtam akkor...Ezt azért írtam le,mert ilyen is van :)


Itt mindenki azt fújja ha valaki tesztje 1-2 nap múlva sem erősödik,hogy nem terhes. Ezeken jót mosolygok :)

2016. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Halvány csík is csík... lehet lasabban termelődik a hcg. Türelem! Szerintem is baba van a dologban :) Sok sikert!
2016. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Már tegnap is kitetted ezt a kérdést, akkor is azt írtam, hogy halvány + teszt, plusz nem jön meg, plusz most már sokadik dpo-n vagy, tehát valószínűleg terhes vagy.


A zöld csíkot azért húzta rossz helyre a gép, mert nem méregettél a ciklus elejétől, és így ő máshogy "érzékelte", de valószínűleg a jelölt helyen volt a peteérés, mert annyira egyértelmű a görbéd, irtó szabályos.

2016. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, tegnap is kérdeztem, nem értem miért nem jön meg, ha nincs baba? :(

Illetve, ha van, akkor már rég erős pozitívnak kellene lennie a tesztnek, és ezek tényleg csak ilyen , épp hogy látni tesztek. :/

2016. jún. 5. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett!
2016. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Babagyanuuus :) drukkolok.
2016. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A halvány pozitív is pozitív..100/baba

Ezen nincs mit gondolkodni. Fent van a hőd pozi a teszted. BABA gratulálok

2016. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos a gratuláció nem aktuális, megjött a menzeszem, így nem babás görbe volt. (azóta szépen le is esett a hőm)

Azért köszönöm mindenkinek! :)

2016. jún. 9. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ne idegeskedj rajta ne gondolj rá ne mérgegesd. .nekem az első olyan hónapban jött össze mikor azt mondtam..na jó most hagyom..és pihenek egy hónapot
2016. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesztről nem teszel fel képet?
2016. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!