Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozitív teszt után 1 negatív...

2 pozitív teszt után 1 negatív? Nincs baba?

Figyelt kérdés
2 facelle tesztem lett pozitív,majd egy x epil negatív... csütörtök péntek facelle,ma x epil negatív...
2016. jún. 4. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban, hogy álpozitív lesz az eredmény, de még így is fura. történt valami tegnap óta?
2016. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg képet feltenni róluk?
2016. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet feltenni,szüleimnél vagyunk vidéken,a reggeli tesztet is itt csináltam. De tök jól kivehető pozitív volt. Keresek hasonlót a neten mindjárt
2016. jún. 4. 13:11
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Mint ezen a honlapon a 3.teszt. pont ugyanolyan volt. Mondjuk nem erősödött,mindkét facelle ilyen volt.

2016. jún. 4. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt ne várj nagy erősödést és mindig egyfajta teszttel nézd. Az x epil később mutatja ki a hcgt...én is úgy jártam hogy egy érzékeny teszttel végzett pozitívra két nappal a kíváncsiságból elvégzett x epil épphogy pozitív lett vagy ha úgy akarom, negatìv.


Nem szoktak ilyen hirtelen változni a hcg szintek még egy esetleges vetélés esetén srm (de ne is gondolj ilyenre), itt az a gond hogy gyengébb teszttel végezted el az utolsó próbát.


Hogy megnyugodj, pár nap múlva tesztelj facellel meg jelentkezz be nődokihoz!

2016. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A xepil egy kalap ... Nekem má rég pozi volt a Clearblue meg a Facelle, amikor az xepil teljesen fehér lett, a másodikat két nappal később csináltam és nagyon halvány volt még akkor is.
2016. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egyértelmű (!!!!) pozitív teszted, és tegnap óta nem véreztél, akkor semmi baj. Az egyértelmű alatt azt értem, hogy nem ellenfényben meg negatívban lehetett csak látni, hanem normálisan, szabad szemmel is látható volt a 2. csík. Max egy erős vérzéssel járó vetélés tudja a babát belőled "eltüntetni". Egy missed ab (a baba megáll a fejlődésben gyakorlatilag) nem csökkenti a hcg szintet. Sajnos nekem is volt, és egekben volt mégis a hcg-m, pedig már hetek óta nem fejlődött a terhesség.

Ne aggódj! Annyi az egész, hogy a facelle érzékeny teszt, az x-epil meg nem annyira.

2016. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Picit megnyugodtam.

2016. jún. 4. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ezt mar par helyre leírtam szóval lehet hogy unalmas egyeseknek de engem nem régen csapott be x epil teszt

Reggel nem volt nálam teszt ezért a reggeli vizeletem leraktam délutánra , ettem 2 Facelle es 1 x epil tesztet

Ebből az x epil negativ lett de nem hagyott nyugodni mert éreztem h valami van ,nagyon jól ismerem a testem

Szóval 2 órán keresztül nem ittam nem ettem tartottam magamban a vizeletet es Facelle tesztet csináltam , egyből erős pozitiv lett 25 is érzékenységű 600 HUF...:)

Nem csináltam többet hittem a pozitívnak

Csak úgy nem lesz pozitiv ...1 talán ha hibás de 2?! Nyugi relax ne tesztelgess

2016. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!