Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget kérnék! Megszakitas...

Segitséget kérnék! Megszakitassal vedekeztunk peteereskor a baratommal,14 en jott meg, es 4 napi tarott tehat rendesen megjott akkor. Es most szur a hasam alul, egyfolytaba ehes vagyok, kimerultnek erzem magam. Terhes attol még?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Megszakitassal vedekeztunk"

hogy én ezt hányszor olvasom itt, fájdalom

2016. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ezt nézem én is. És nem gondolkoznak egy napot sem előre, utána meg megy az aggódást és az idegeskedés. Ez az átlag szaporodó lakosság...
2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés, főleg oeteéréskor.

Igen, attól még lehetsz terhes, hogy 4 napig véreztél.

2016. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2016. jún. 5. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy szeretnek babat,nem idegeskedek... Most azert aggodok mert lehet hogy huvelygombam van, es nehogy elmenjen a baba ha esetleg terhes vagyok
2016. jún. 5. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Akkot miért "védekeztetek", ha babát szeretnél? Ha pedig veszel tesztet, azt is megtudod, hogy összejött-e.
2016. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huhu.... Babát akarsz de védekezel. Nem szeretned hogy teherbe ess mert lehet hogy beteg vagy. De megszakitással védekezel mert nem baj ha terhes maradsz. Ezt még Eisten professzor sem tudná megoldani ezt az elméletedet..... Még je akarj gyereket. Eloszor döntsd el kit akarsz.
2016. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!