Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez probléma?

Szerintetek ez probléma?

Figyelt kérdés
Szexeltem egy lánnyal elég fiatalok vagyunk de ismerjük egymást nem használtam óvszert de úgy érzem időbe kihúztam... Szóval a lényeg hogy másnap nagyon rosszul lett a lány hányingere van és fáj a feje sok alkoholt ivott de én attól félek nem voltam elég óvatos. Mi lehet a baj? Terhes lett?

2016. jún. 5. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt nem jelentkezik semmilyen " tünet ", ha sikeresen teherbe esett sem. 2 hét múlva tesz, ha elmarad a vérzés akkor meg orvos es megmondja, hogy mivan.
2016. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És kinek mondjam el mert ha megtudják a szüleim megölnek és nagyon félek, nem tudom mit tegyek
2016. jún. 5. 21:56
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Késő bánat.


Vállald a felelősséget.


Annak mondd el, akiben bízol.


Legközelebb óvatos leszel és használsz óvszert.


Ne idegeskedj előre,majd kiderül.

2016. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De ha terhes lesz mit csinálok középiskolába járok nem tudok semmit se csinálni
2016. jún. 5. 22:05
 5/24 A kérdező kommentje:
Az eset utáni napon este hányt is. Lehetséges hogy ez csak az alkohol hatása miatt van? Még ha nem is lehet "tünete" ilyenkor akkor se normális hogy hányt..
2016. jún. 5. 22:11
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Mély levegő!


Szerintem 100%, hogy az alkoholtól.

2016. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

Ne idegeskedj.Amugy teherbe esni nem is olyan könnyű hogy elsőre rögtön sikerülne ráadásul vigyaztal.Viszont kérlek máskor védekezzetek.Kerjen tanácsot mondjuk édesanyjátol a barátnőd vagy nőgyógyász

.

2016. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A hányás a piától vagy más külső ok miatt lehet.


A terhességet nem lehet érezni ilyen korán és semmi tünetet nem okoz, mivel a megtermékenyített petesejt és az anya közt semmi kapcsolat nincs.


Teherbe esni nem olyan könnyű, de lehet balszerencsétek. Imádkozz, hogy ne legyen baj és máskor gondolkozz időben.

2016. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h az lett.. azt bemagyarazza maganak..14nap utan fog kiderulnI. Hasznaljatok ovszert?!
2016. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatast kicsit megnyugodtam csak meg sose tortent ilyen velem. Soha tobbet nem iszok alkoholt!
2016. jún. 6. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!