Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitásos módszert alkalma...

Megszakitásos módszert alkalmazzuk a barátommal és pont peteéréskor voltunk együtt nem tudtam hogy akkor van peteérésem. És rossz a közérzetem, néha fájnak a melleim, folyamatos éhes vagyok, es kisebb görcseim vannak meg szúrkálódások. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet.

Legközelebb okosabbak lesztek.

2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnap vegyél egy tesztet, lehetsz is meg nem is. Mi is csak tippelünk.
2016. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Terhesnek érzem magam... Mult héten csináltam egy tesztet,ami negatív lett, de szerintem az tul korai volt
2016. jún. 5. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem akarod, hogy elcsapjon egy román kamion, ne rohangálj a sztrádán.


Lehetsz terhes. Az aktus után 2 héttel tesztelj, az már reális eredményt ad. De a legbiztosabb a menzesz elmaradása után végzett teszt.

2016. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Eleg fiatal lehetsz.ha annyival sem vagy tisztaban, hogy onnantol.hogy tunetek vannak kell legyen hCG hormon is, AMI okozza a tuneteket. Probalj ra meg egy tesztre de sztem nem vagy terhes.
2016. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem írtad le, hogy hány nap telt el az aktus óta.

A terhesség első tünete általában a havi elmaradása/mérsékelődése

2016. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Május 14 en vereztem utoljara
2016. jún. 6. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid? Mikorra várod a menstruációd? Mikor volt az aktus?


Ahogy előzőleg is leírták, az aktus után két héttel érdemes leghamarabb tesztelni. Ha még biztosabbra akarsz menni, megvárod a menstruáció napját (általában ez egy és ugyanaz), és akkor tesztelsz. Ha mégsem jönne meg és -még- negatív a teszt, akkor néhány nap múlva ismételj. Ha nem jön meg és/vagy pozitív a teszz, irány a doki!

2016. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!