Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pozitív a terhességi...

Lehet pozitív a terhességi teszt úgy hogy nincs baba?

Figyelt kérdés

Már nagyon vártuk hogy összejöjjön a baba ès most hogy pozi a teszt nem merem felhìvni a dokit, mert fèlek a csalódástól :-( április 27.èn volt még utoljára tehát már kèt hete kèsik.

X-epil tesztcsìkot használtam ès elèg erős vonal jött ki rajta szinte azonnal.



2016. jún. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, igen. Hibás teszt illetve bizonyos típusú rakbetegseg esetén. Mindkettő elég ritka, így nem kellene félned.
2016. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt kerdeztem az orvosomtol a multkor es azt mondta 1000 nobol egynek van râk miatt (Magyarorszagon) a tobbi hibas teszt, ha nincs terhessèg!!

Ez azert van mert mire a rak kialakul annyira h ezt a hormont termelodjon, mar tudnak a rakrol.

2016. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Szia én ajánlom neked a rossmanos Facelle tesztet. Mert nekem az X-epil 5-6 hetesen még negatív volt a Facelle meg erős pozitív. Most 9 hetes vagyok és kB csak a 8. Héten lett halvány pozitív az X-epil. De ha áprilisban jött meg utoljára és már az X-epil is szépen kimutatja akkor biztos hogy baba van kB 8 hetes terhes lehetsz ;) de ha nem vagy biztos benne ismételd meg a tesztet reggeli vizeletből. Azért a rossmanos Facelle tesztet ajánlom mert sokkal érzékenyebb mint az X-epil vagy a gyógyszertárban kapható Gabriel teszt ;)
2016. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Tervezett terhesség előtt elkezdtem szedni az Elevitet. Elmúlt a menzeszem, hánytam , nőtt a hasam és pozitívakat teszteltem. Az orvos nem látott semmit. Ekkor leálltam az Elevittel és kb 6 hónap kellett a ciklusom rendeződéséhez.
2016. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:-)

Már 3 tesztet csináltam ès mind jól látható pozitív lett.

Tervezett baba, de nem kezdtem el semmit szedni.

2016. jún. 6. 11:09
 6/9 A kérdező kommentje:

Ìgy nèznek ki a felső múlt hèten kedden a középső csütörtökön az alsó ma kèszült.

[link]

2016. jún. 6. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez egyértelmű hogy Baba nekem ez a teszt soha nem volt ennyire erős pozitív

Menj el orvoshoz. Én is csak az után kezdtem el szedni bármit is mikor a doki mondta. Én szívből gratulálok ;)

2016. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Babát vársz, ez teljesen egyértelmű. Az enyém is ugyanilyen lett, ami nálad a legerősebb, olyan az enyém is. Ennél erősebb szerintem már nem is lehetne! :)


Boldog babavárást!


9+2 hkm

2016. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nem fogsz csalódni. Ez tuti
2016. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!