Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor az ovuteszt pozitiv...

Amikor az ovuteszt pozitiv elvileg akkor van ovu masnap ugye? Es mivan akkor ha napokkal kesobb emelkedik csak a ho. Az nagy baj? Vagy akkor nincs is ovu? Nekem 4. nap kezdett csak emelkedni pozitiv teszt utan. Ez baj?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor pozitív az ovuteszt ha legalább ugyanolyan vagy erősebb a teszcsík mint a kontrollcsík. Akár 2-3 napig is pozi lehet. Majd mikor először negatív akkor történt meg az ovu, de a teszt csak a hormonváltozást mutatja! Ha a hőd felmegy és fent is marad, akkor volt ovud. Miért nem olvassátok el a használati útmutatót?Annyira egyszerű.
2016. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy napig volt pozitiv a tesztem. Konkretan 27.en. A hőm pedig 31.en ment fel. Addig vegig 36.6 volt. 28.an mar full megativ volt a teszt. Alig latszott a masodik csik. Tudom ertelmezni. Csak ezt nem ertem hogy a hőm miert nem ment fel csak joval később. De azert koszonom az oktatast.
2016. jún. 6. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom aztmondta nagyon maximum 2napig lehet pozitiv.
2016. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!