Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fordított egyenlőség vonal a...

Fordított egyenlőség vonal a terhességi teszten mit jelent?

Figyelt kérdés

Eddig két tesztet csináltam.Az első ONE STEP nevű tesztnek ugye két ablaka van.A felső ablak a teszt eredményét jelzi.Az alsó ablak hogy helyesen működik a teszt és jól csináltam mindent.Nah most egy gond van, a felső nagy ablakban ahol a teszt eredménye látható egy fordított halványabb egyenlőség jel volt láthahó.<---EZ MIT JELENT????

A másodikat már egy másik tezsttel csináltam és az negatív lett.Szóval mostmár tényleg nme tudom mi a helyzet :S De kedden elmegyek nőgyógyászhoz.

Valaki járt már így? Mit jelent ez a fordított jel?


2010. ápr. 11. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsáss meg, nem tudom jól értem -e, egy ilyet láttál a teszten a terhesség jelénél: II mert ez lehet a csík két széle is, ha középen nem színes, attól ez még csík... én is elmennék dokihoz a helyedben.
2010. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinálnék még egy tesztet egy másikból
2010. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,ilyen láttam : II pedig vízszintesen kellett volna egy csíkot megjelenítenie ,mert a papíron is úgy volt :S

Az alatta levő ablak pedig jól működött és az jól is jelent meg tehát ilyen volt: -

2010. ápr. 11. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem negatív lett a teszted.

De mindenképp csinálnék még egyet reggeli vizeletből.

2010. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen még fogok csinálni a biztonság kedvéért.Nah meg fáj a hasam .És akkor szokott mikor meg fog jönni.Akkor csaknem vagyok terhes.Vagy attól fájhat ha mondjuk méhen kívüli terhességről van szó??????????
2010. ápr. 11. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A terhességtől is fájhat, de akkor inkább éles nyillalásszerű. Menses előtt pedig kitartóbban, huzamosabb ideig derékfájással fáj. De ez sem törvényszerű.
2010. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet ám h csak fordítva került bele az induktor... tesztelj még egyet. szurkolok. :)
2010. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hmm remélem nem vagyok terhes :S Főleg akkor fáj jobban a hasam mikor megmozdulok vagy mikor sétálok tehát mozgok.Ugyan így szokott lenni menses előtt.

Ha fordítva lett volna az induktor akkor sem egyenlőség jelet kellett volna mutatnia hanem csak egy csíkot.Lehet hogy nme volt jó? Nagyon remélem :S

köszönöm a válaszokat!Ha még valaki tud erről valamit lécci írjon!

2010. ápr. 11. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nekem is ilyen II volt a tesztem azóta 5 hós a bébim
2010. ápr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet! de ha fölraktad volna a képet talán könnyebben tudtunk volna válaszolni!
2010. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!