Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély hogy terhes...

Mennyi az esély hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Május 25 utolsó menses első napja.Együtt voltam a barátommal május 31 és a szeretkezés végén vettük észre hogy lejött róla a gumi,tehát bennem maradt a sperma.felálltam gyorsan,hát folyt is ki elég de vajon bennt mennyi maradt.eléggé félek hogy most mi lesz?sos
2016. jún. 7. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem mentetek el esemény utániért? nyilván 50% a terhesség esélye, vagy az leszel, vagy nem. és az mindegy, hogy mennyi folyt ki utána, ha be került, akkor már elég bent is maradt.
2016. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk azonnal elkellett volna menni 72 órás tablettáért.

Hidd el, az a gyerek nem olyan könnyen fogan meg :) ritka az, ha valakinek első próbálkozásra összejön.


Itt nem csak az a lényeg, hogy mikor van menzeszed, hanem, hogy hány naponta jön meg? Mondjuk 28 napos ciklusnál a 6 nap édeskevés 8-10 naptól kezdődik a rizikófaktor, 14. +/-1 nap a peteérés és rá 2 napig kell úgy vigyázni.


Szerintem nem vagy terhes, csak ne stresszelj, mert késni fog, és bemesélsz minden tünetet.


Vegyetek kisebb gumit, mondjuk 32mm-st, lehet az 54mm könnyen lecsúszik.

2016. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.most azt érzem,hogy ugy görcsöl a hasam alul mint amikor jön a mensis.vagy most lehet a peteérés.máskor neméreztem ilyet.
2016. jún. 7. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdd. Majd megfog jönni, még azt sem tudom tanácsolni, hogy csinálj tesztet, mert nincs meg a 2 hét és szemmel láthatóan a havid sem késik.
2016. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg :) ha szerncsed van nem leszel terhes :) max mielott megjön menj el a dokidhoz és nézesd meg magad :)
2016. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!