Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1pozitiv es 7negagiv teszt.5....

1pozitiv es 7negagiv teszt.5. napja késik a mensim. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Legutóbb majus 8.an jott meg ,21.en hajnalban enyhe görcsök barnás pecsételő verzes(nagyon gyengén épphogy) 25.en pozitiv teszt ,enyhe folyas,has szurkalo érzés,cici feszules,derek fájás.szombaton kellett volna megjonnie azota semmi.Mit gondoltok?jart mar valaki igy?:\

2016. jún. 8. 22:48
 1/5 anonim válasza:
A pozitív ota vannak a negatív tesztek?
2016. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.25.este csinaltam a pozitívat.azota negativ mind.de a mensim késik .
2016. jún. 8. 22:53
 3/5 anonim válasza:
Szerintem az aggodalom, stressz is benne van a kesesben. Ha az utóbbiak negatívak, akkor szerintem ne parazz. Biztos csak egy apró bibi becsuszott a hormonhaztartasodba, még egy egyszerű megfazas is képes csúszást okozni időnként ;)
2016. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam énis erre,de sem betegség sem gyógyszer nem volt képben igy énis a stresszre tudok gondolni.jövőhéten mindenképp doki aztqn meglátjuk:)
2016. jún. 8. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy gyenge pozitív teszted volt, akkor lehet kémiai terhességed volt. Vagyis valami elkezdődött, de nem tudott megmaradni. Olyankor általában pár nap múlva megjön, erősebb fájdalmasabb vérzéssel akár. De nem értem, hogy miért teszteltél?! Az elmaradt menstruáció körül kezdik a tesztek kimutatni a terhességet.
2016. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!