Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1db pozitiv es 7fb negativ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1db pozitiv es 7fb negativ teszt. A mensim lassan egy hete késik. Mit gondoltok, most vajon van baba? Jart mar valaki igy? Koszonom a segitseget

Figyelt kérdés
Majus 8.an jott meg a legutóbbi menstruaciom lezajlott szepen 21.en hajnalban mensi szerű horcseim voltak nagyon enyhe épphogy barnás pecsetelgetessel.25.en csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett.azota csinaltam meg 7db qmi mind negqtiv.viszont a mensim 4.napja késik.olyan ételeket kívánok amit eddig Sosem ettem meg pl halat.jövőhéten mindenkepp doki de mitgondoltok,babás lehetek a sok negatív teszt ellenére is?Az első teszt nagyon határozott eros 2 csíkos volt.koszonom a segitseget!:)

2016. jún. 8. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] Ez volt az első.
2016. jún. 8. 22:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonytalan lehet, így véleményt nem is nagyon mondanék, hogy véleményem szerint. terhes vagy-e vagy sem. csak annyit, hogy ha gy teszt pozitív, akkor az pozitív. Szokott késni a menstruációd?( más oka is lehet a késésnek, idegeskedés, stressz) Szerintem menj orvoshoz, ő megmondja pontosan, s meglátod, lehet örülsz majd, de lehet hogy nm, én mminél előbb elmennék, ha azért mrt nem szeretnék babát akkor az idegeskedés elkerülése érdekében minél hamarabb, ha pedig szretnék akkor meg azért, hogy előbb megtudjam:)
2016. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia én is azt mondom mindenképp doki!! de ha lenne baba a hét utobbi teszt valamelyike mutatná... tudom hogy a remény hal meg utoljára ..de sok esetben a védekezés nélkül szexuális életet élő nők "teherbe esnek" csak aztán a folyamat nem folytatodik és véget ér mielőtt elkezdődött volna ez a folyamat teljesen lezárul a várt/nem vart menstruaciós napig, igy ezt nem veszzük észre sem. de ha épp ez zajlik a szervezetedben a hcg teszt képes kimutatni. ez lehet az oka annak hogy a 25.ei teszt pozitiv a többi viszont negatív lett.. biokémiai terhességnek hívják. viszont ami fura lehet hogy még nem jött meg a menstruációd, ez azt mondatja velem hogy a remény hal meg utoljára. Majd irj hogy alakult a kérdésed. szia.
2016. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia van már valamilyen fejlemény a kerdeseddel kapcsolatban?
2016. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!