Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mik voltAk a terhesség...

Kinek mik voltAk a terhesség első jelei? Olyanokra gondolok akik még a mensi kimaradás előtt megérezték, és mikor kezdték érezni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5. dpo-tól elkezdett mensisem görcsölgetni a hasam! Meg késszúrás szerű fájdalom is volt! A 9 dpo du már nagyon halvány pozi volt a facelle teszt.
2016. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia én eleve PCO és IR-ES vagyok szóval nálam a menzi kimaradás nem volt mérvadó. 38 napja késett mikor pozitív lett a teszt. Igazából nagyon ingerlékeny voltam a semmin fel kaptam a vizet és üvöltöztem. Aztán hol sírtam hol röhögőgörcsöt kaptam. Észre vettem hogy érzékenyek a melleim. Páromnak is mondtam hogy ovatossan a cicikkel mert kicsit fájnak. Utána egyik héten nagyon elkezdett görcsölni a hasam lenyilalt a hüvelyembe össze görnyedtem annyira fájt. Ekkor párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Én meg jól ki nevettem hogy dehogy hát görcsöl a hasam tuti meg jön a gyakorlati vizsgára. De csináljak tesztet. Hát meg csináltam és pozitív lett. Elmentem dokihoz és akkor mondta hogy 5 hetes terhes vagyok ;) 6-7.- héttől jöttek a rosszullétek hányinger hányás szagérzékenység. Melleim szó szerint le szakadnak annyira fáj. Nem birok hason aludni.... 22/N 9+6 hetes kismama 😍
2016. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2-es válaszoló vagyok. Március 1-jén volt meg a menzim áprilisban kimaradt. Május 5. Én lett pozitív a teszt. Következő héten mentem dokihoz 5+4 hetes voltam legalábbis ezt mondta a doki. Vissza számolva azon a héten fogant a baba mikor meg kellett volna jönnie ( Április 2.-án) kB 3 hetes terhes lehettem mikor ezeket éreztem. A többi rosszullét csak 6.7. Héten jött
2016. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem vàrt előtt pàr nappal esti émelygés és beàgyazódàs vérzés (pàr csepp rózsaszínes vér).

Nem vàrt utàn egy héttel erős pozitív teszt.

2016. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kijött két herpeszem ( ami eddig csak egyszer volt életemben) és tök náthás lettem. A mensi tünetek meg ugyanúgy megvoltak. Doki szerint az immunrendszerem nagyon legyengült, mivel a szervezetem másra figyelt. ;)
2016. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyom enyhe szédülés 2 nappal menzi előtt. Ez volt a legeslegelső. 14-15. Dpo-n volt ez.
2016. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fáradékonyság, levertség. Ja meg a pattanások.

Bár én a mensi kimaradását a stresszes munkámnak, és a közelgő esküvőnknek tudtam be, gondolhattam volna, hogy baba van a dologban.

Március 30-án kellett volna megjönnie, de nem jött. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget épp a stressz miatt.

Késett is már, többször ..

Április 8-án vettem egy tesztet, mert gyanús volt már.

Pozitív lett.

14+4 hetes kismama vagyok.

2016. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menzesz előtt 3 nappal majdnem leszakadt a hasam, pedig soha nem voltak pms tüneteim.
2016. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemvart előtt 3 nappal olyan érzésem volt mintha meg akarna jonni,de ugy 5 percen belül, majd utana mar azt ereztem h mindjárt csikarni fog a hasam, közben nehez is lett a hasam alja, amit nem tudok másképp leírni :)Ezután halvány ketcsikos Napközben, másnap pedig egyértelmű ketcsikosok lettek reggel. Mindet 2 nappal mar előtte :)
2016. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb 3.dpo-tól rettentően érzékennyé váltak a mellbimbóim, ez 4-5 napig tartott, majd jött a petefészekbe/méhbe nyilalló fájdalom a hirtelen mozdulatoknál, 10.dpo környékén kis émelygés, szédülés, gyakori vizelési inger, szagérzékenység. 12.dpo-n halvány pozi teszt. :)
2016. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!