Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lehet velem? Menjek...

Most mi lehet velem? Menjek dokihoz vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését mert kistesót akarunk.

Januárban már pozit teszteltem de sajnos korai vetélés lett a vége. Doki látott akkor.

Következő honapban nem volt peteérésem a tesztek szerint, de mensi se jelentkezett. Gondoltam lehet vmi hormongond bezavart. Most ebben a hónapban volt peteérésem 3 napig nagyon erős volt az ovu teszt, viszont már elvileg 3 napja meg kellett volna jonnie es se mensi se pozi teszt.

Tervezek orvoshoz menni mert ez nem normális, de lehet a fogamzásgátló abbahagyása az oka?

Annyit hozzáteszek hogy most az eddig 32 napos ciklusnak a 21-22-23 napján volt pozi az ovu teszt. De ha igy nézem hogy késői volt akkor is ma már a 14. dpo-n vagyok.

Valaki tud segíteni?



2016. ápr. 17. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzásgátló abbahagyása után háromszor megjött rendesen "megszokásból", utána borult a ciklus.


A pozitív LH teszt nem jelenti azt, hogy sikerült is az ovuláció, én ezért nem tartom sokra ezt a módszert. A tüszőnövelő hormon szintjének növekedését jelzi, ha pozitív, VALÓSZÍNŰ, hogy néhány napon belül megreped, de nem tuti. Általában az első negatív napon van a repedés, szóval ha így vesszük, akkor az utolsó pozitív teszt utáni 2. nap az első DPO. Szóval így számolj, és ehhez képest gondold át, hogy késik-e már egyáltalán.

2016. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a válaszod!

Az első negatív nap aprilis 04-én volt. Akkor ezek szerint ma vagyok a 12. dpo-n?

Akkor még esetleg babára is lenne esélyem attól mert negatív volt ma a teszt?

Csak azért vagyok összezavarodva mert múlt hónapban nem volt mensi, így fogalmam sincs mikor lett volna mensi és azóta se tudom mikor kene megjöjjön..

Múlt hónapban egy ovu teszt se volt pozi, ebben a honapban viszont 3 napig erősebb volt mint a kontroll.

2016. ápr. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!