Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom magömlése a sperma...

Párom magömlése a sperma leadásának reggelén, és lázas lebetegedése okozhat rossz eredményt?

Figyelt kérdés

A csúcs viszont az hogy még le is betegedett pont akkor volt láza. De mégis le kellett adni . 5 évben egyszer betegszik le és pont akkor amikor produkálnia kell. Erre még magömlés is reggelre :) Ez pech.

És hát az eredmény nagyon rossz lett :( az eredményeinket a héten kapom kézhez ,de már megemlítették hogy rossz mivel az összeférhetőségi teszten nem volt bennem egy élő hímivarsejt sem. Ez egy hetes önmegtartóztatás után volt.

Az első amit leadott az két napos volt ,de sajnos az sem valami jó.

Hogy lehet ez? Tavaly jó eredménye volt ,máshol nézték meg neki. Miért romlott ennyire a spermaképe?

Az baj ha kétnaponta megiszik 2 dl sört hétvégén max két pohár bort? Soha nem részegedik le :) kis mennyiségről van szó de most már nem tudom mit gondoljak lehet hogy ez is árt a hímivarsejteknek? Vitaminokat szed és most megvettük a Maca Vibe kapszulát is. Hátha.


2010. ápr. 12. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A láz nem kedvez a spermáknak.

Férjem is lázas volt az előző két napban, mielőtt a vizsgálata volt. Eléggé rossz eredménye lett, ezért rákérdeztünk az orvostól, hogy a láz mennyire befolyásolja.

Azt mondta annyira lényegesen nem, csak ha több napon keresztül lázas.

2010. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és sört inkább egyáltalán ne igyon!

Max. ritkán vörösbort, de azt is csak mértékkel.


Ajánlom a FER14-et és az E vitamint szedje.

2010. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szed vitaminokat köztük e-vitamint is . És mivel a Maca Vibe-ről is sok jót hallottam gondoltuk megér egy próbát. Úgy tudom a FER4 vitaminkomplexum a férfinak. Vagy nem jól tudom? Mindenesetre sok vitamint szed a párom.

Hát 3 napig biztos hogy volt láza ,de gyógyszerrel próbálta lenyomni. Ami végülis félig meddig sikerült is. Elég jól le volt betegedve.

Meglehet hogy hamarosan újabb spermatesztre küldik? Még semmit nem írtak fel neki és még vizsgálata sem vol.

2010. ápr. 12. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én a helyetekben kérnék új vizsgálatot.biztos ami biztos alapon.úgy h már nem lázas meg nincsen semmi baja.
2010. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen mindenféleképp szeretnénk mi is. Csak hát igazodunk a kivizsgálások menetéhez. De biztos lesznek további vizsgálatok és újabb teszt. Hát igen a sör nagy kihívás lesz neki, ,de a babáért mindent :) Olyan csökönyös úgy örülnék ha átállna az ásványvíz ivására sokkal egészségesebb. Na és a Coca-cola imádat ..... :/ Nem győzöm neki mondogatni hogy ez ezért nem jó az azért....

Nyáron a hideg sör jól esik neki ,esetleg leszoríthatná heti 1-re. Viszont abszolút nem szomjoltó a sör,sőőt.

Köszönöm a hozzásszólásokat.

De még várok további tapasztalatokat is.

2010. ápr. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!