Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előrébb hozhatta a pete...

Előrébb hozhatta a pete érésem a vitaminok?

Figyelt kérdés

30 naposak a ciklusaim. Utolsó menstruációm első napja június 2.négy napig volt meg.

Szedek multi vitamint és aleoverás női vitamint is.

Ma mentem pisilni reggel és tojás szerű átlátszó nyúlós folyásom van és mindkét oldalon érzek szurkálodast a petefészkemben.

Ez lehetséges? És mostantól minden nap együtt legyünk?


Bocsánat ez a második próbálkozás hónapunk.


2016. jún. 10. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Elég ha két naponta vagytok együtt. Én a palástfű teáról hallottam hogy segít. Egyébként ne keseredj el ha nem sikerül. Nekünk 10 hónapot kellett várnunk. Teljesen spontán sikerült. Én majdnem fél évig nem foglalkoztam semmivel. Nem vettem ovu tesztet nem néztem a naptárt nem hőmérőztem és nem vettem nem tudom hány terhességi tesztet. Utolsó tesztet decemberben csináltam. Aztán kezdődött a gyakorlatot. Nem is volt időm ezzel foglalkozni. Március 1 jén jött meg utoljára. Áprilisában ki maradt. Májusában lett pozitív a teszt. Utána doki és megerősítette hogy 5+4hetes terhes vagyok. Nekem pont azon a héten fogant amikor meg kellett volna lennie április 2 án. Szóval fel a fejjel. Én drukkolok
2016. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A palástfű teát a ciklus második felében érdemes inni, ha szeretnéd. Ez a tea a progeszteron termelődésre hat, ezétr ovu utántól érdemes elkezdeni. A ciklus első felében cickafark teát szoktak javasolni az ovuig.

Ha szedsz már aloe verát, lehet, hogy nem érdemes keverni ezeket :)

Szerintem legyetek együtt, amikor jólesik. A szakirodalom kétnaponta szexet javasol, mert akkor mindig van élő hímivarsejt a méhnyakban. Így akármikor lehet az ovu.

A nyák néhány nappal megelőzi a tüszőrepedést, mehet az akciózás! :)

2016. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!