Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye most nem volt pete érés?...

Ugye most nem volt pete érés? Mar bele rokkanok. Lassan 3 éve várjuk a babát. Orvosok szerint semmi bajunk.. Csatoltam a gorbem. Ha valaki meg nézne es írna jol esne.

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 11. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia én nem értek a görbékhez,de annyit tudok hogy tenyleg nem szabad "rágorcsolni" mi 4 évet vártunk rá,semmi bajunk nem volt,el kell engedni,októberben beadtuk az örökbe fogadást es januárban pozit teszteltem 4 év után.hülye dumának tűnik de igaz,tapasztalat.!!!!
2016. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!! Hat nem tudom mennyire lehet nem rá gorcsolni főleg hogy a korom szorít a határ idő miatt is. Meg az idei evet rá szánom. Ha nem jon ossze akkor sajnos az uj igazi páromnak nem tudok örömet szerezni azzal hogy gyermeket szülők neki......😑
2016. ápr. 11. 09:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Pont ezért ne idegeskedj,hidd el nagyon sokat számít,én is ezt csinaltam amit te,nem is jott a baba.nekem sem egyszeru csak nem akartam annyira belemenni.sm beteg vagyok tehát scerosis multiplexem van,ez egy gyoógyithatatlan betegség amire csak állapotfenntartó gyógyszer van.szurtam magam injekcioval minden héten két dolog között őrlődtem kell e nekem baba vagy sem nagyon akartam aztán de mikor mar 4 évet próbalkoztunk azzal vígasztaltam magam hogy legalább nem adom at a betegséget senkinek.es Amint igy gondoltam terhes lettem!! Ezzel csak azt akarom mondani hogy ne legyen minden napodban benne az hogy annyira szeretned,találj valamit amivel eltereled a gondolataidat es egyszerűen csak sexeljetek.hidd el sikerülni fog,nem ismerlek de nagyon szorítok hogy sikerüljön.
2016. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is 3 éve várjuk de hiába, volt műtétem a férjem ki van vizsgálva, mindent ki próbáltunk, hol ez van hol az van, híd el én is bele roppantam ráadásul panikbeteg is vagyok gyógyszert nem szedek rá néha frontint.

Hol túl stimulaltak hol vékony a méh nyàlkahàrtyàm, hol progeszteron, de hormonális bajom nincs, jajjjj lehetne sorolni. Én ezt a hónapot kezdtem újra de úgy hogy nem számolok nem figyelem magam, nem tesztelek. Ha fejre állunk akkor sem sikerül, másnak még hipp hopp be csúszik a baba, szóval én személy szerint fel adtam.

2016. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jajj. Hat sajnálom hogy ilyen problémákkal kuzködtök. Bízom benne hogy előbb utobb jönni fog a baba. Csak nehéz. Főleg amikor itt azt olvasom hogy 14-15 -16 éves lanyok terhesek es mennek abortuszra. Na ilyenkor elgondolkozom. .....de ez van. El kellene fogadnom es túl lepni. Csak az orvos is mondja h teszt meg hőmérő. Lehet eldobom es lesz ami lesz alapon meg próbálom. Köszönöm a biztató szavakat tőletek. Nagyon aranyosak vagytok. Szép napot nektek!😊
2016. ápr. 11. 10:03
 6/16 anonim ***** válasza:
A holnap mért hőd fogja eldönteni, hogy megtörtént-e az ovuláció vagy sem.
2016. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!!
2016. ápr. 11. 11:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Szerintem a 12-13nap lehetett ovud. Ne aggódj az esés miatt több oka is lehet. De holnap valószínűnek tartom ,hogy vissza fog ugrani 37re. A terhességi teszt kicsit korai volt . :) megy a drukk!
2016. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a 10 nap volt ovud. Akkor most vagy 7dpon akkor beagyazódasi leesés is lehet. Nálam volt. 2 napig is lent maradhat a hő. Nálam csak egy napig esett le 3 tizedet másnap pedig újra 37re ugrott vissza.:)
2016. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! A tesztet kb 2 hetente meg csinálom ha úgy van mert az előző terhessegnel ossze vissza vereztem es ha akkor nem csinálok tesztet nem is tudjuk meg hogy van baba. Igy is a 12 hétig verezgettem. Sok sok gyógyszer es pihenés árán maradt velünk a baba. Meg egyszer köszönöm a biztató válaszokat !!!!
2016. ápr. 11. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!