Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdtem csak a hömerözest...

Most kezdtem csak a hömerözest. Segitenetek egy amatörnek?

Figyelt kérdés
Menzeszemkor elegge fent votl ket napig 37 votl. Aztan ahogy mult el ment le. Most hat napja mar minden reggel 36.5 a höm. Peteéréskor le esik vagy föl megy? Köszönöm :)
2016. jún. 10. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*volt. Elnezest.
2016. jún. 10. 10:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben az ovulacio napjan (vagy elotte nem sokkal) van egy leeses, nalam 2 tized szokott lenni es nekem is ilyen 36,5 koruli az alaphom, mint neked.

A leeses utan pedig felmegy.

De a leeses nem fontos, nem mindenkinel latszik.

Igazabol az a lenyeg, hogyha a homerseklet 3-4 napon at tartosan magasabban van 3-4 tizeddel, mint az alaphomerseklet, akkor megrepedt a tuszo rendesen az emelkedes elott. Utana ennek maradnia kell kb a mensiig, de leeshet mar elotte is 1-2 nappal, illetve az is normalis, ha csak mensi alatt megy vissza.

Az ovulacio utani emelkedesnek sem fontos hirtelen emelkednie, mehet fel lepcsosen is tobb nap alatt, az is normalis.


(Konkretan nekem a 36,5-os alaphorol 36,3-ra szokott esni, majd 36,8-37-ig megy fel ovu utan.)

2016. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ebben a honapban ugynezki sikerul ketnaponta egyutt lennunk. :) remelem sikerul!!
2016. jún. 10. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!