Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek a csíknak itt kell lennie?

Ennek a csíknak itt kell lennie?

Figyelt kérdés

Ez egy one step hcg -s teszt. Rögtön rózsaszín halvány vonal jött ki a teszt részen, de nem tudom, hogy ezen a teszten itt kell lennie? Segítenétek? Köszönöm


[link]


2016. jún. 10. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a szerkesztés nélküli kép.

2016. jún. 10. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem vegyél egy rossmanos Facelle tesztet az egyik legmegbízhatóbb teszt. 400-600 forint
2016. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enis a rossmanost ajanlom. Abban majd nem kell ketelkedned. Nekem keses elott ket nappal a 25os teszt Kimutatta a masodikat.
2016. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, de sajnos most legközelebb hétfőn jutok el abba a városba, ahol van rossmann üzlet. Ezért rendeltem internetől tesztet, így most ezzel kapcsolatban szeretnék véleményeket kérni.

Hétfőn tesztelek facellével.

2016. jún. 10. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sajnos hibás. Eléggé el CAN csúszva a halványabb vonal.
2016. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem is látok rajta 2. csíkot. Nekem is volt ilyen tesztem, de egyértelműen látszott rajta (igaz 2-3 nap késés után).
2016. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted. akkor is negatív volt és most is. engedd el.
2016. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom utolsó miről írsz, én nem tehettem fel ezt a kérdést, hidd el. :)

Nincs mit / kit elengednem, még csak most kezdtünk el védekezés nélkül szeretkezni, és még van három napom menstruációig. Ez életem legelső one step terhességi tesztje fastestről rendeltem, gondoltam jól jön több majd :D szóval lehet hogy még fogsz találkozni a jövőbeli kérdéseimmel, ha nem lesz egyértelmű az eredmény, de eddig nem hiszem. :)

2016. jún. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!