Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 es LH teszten is egyformána...

10 es LH teszten is egyformának vagy erösebbnek kell lennie a kontroll csíknak?

Figyelt kérdés
3 hónapja lh tesztelek de még eddig soha nem volt egyforma erös a teszt. Pedig mindig elkapom az utolsó pillanatot amielött teljesen negatív lenne a teszt. Szerintetek baj?
2016. febr. 24. 21:12
 1/7 mandiga ***** válasza:

A 10-es LH teszted nem lesz pozitív? Akkor ott valami gond van, lehet fel kellene keresned egy dokit. A másik pedig, hogy nem kapod el az LH csúcsot. Tesztelj reggel és délután is, az a biztosabb. Rendelj a netről, ott olcsó, és nyugodtan tudsz tesztelgetni, azok megbízhatók, nem mint a hcg tesztek.

Milyen márkát veszel? Én 10-est még nem láttam, csak 15-öst, én azt használok.

2016. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia a neten rendeltem és reggel este tesztelek! Akkor tényleg lesz valami baj! :-( Hétfön voltam 3. napi vérvételen.Kíváncsi leszek az eredményre. Köszi a válszodat!!
2016. febr. 25. 07:19
 3/7 A kérdező kommentje:
A fastesten vettem!!
2016. febr. 25. 07:19
 4/7 mandiga ***** válasza:

Szia.


Én David 15-ös lh tesztet használok, és nekem erősebb lesz a tesztcsík mint a kontroll. A fastesten rendeltem egens hcg tesztet 10-es és 25-ös, valószínű, hogy félrecsomagolták, mert a 25-ös volt az érzékenyebb. Úgyhogy nem tudom az ovuteszttel nem történhetett-e ilyen. Én vateráról rendelem.

Írd majd meg, mi lett az eredmény.

Szorítok, hogy minden rendben legyen. :)

2016. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Minden eredményem jó lett!!! :-)
2016. márc. 16. 21:44
 6/7 mandiga ***** válasza:

Szia.


Ennek igazán örülök. Valószinű a tesztekkel lesz valami gond. Vateráról rendelj inkább. :)

2016. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszodat!! Hát az lesz kipróbáljuk azt is!
2016. márc. 17. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!