Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első havija megvolt...

Akinek az első havija megvolt terhesen a következő hónapban hogy alakultak a tünetek? Szerintetek mi lehet ez, ciszta?

Figyelt kérdés
Előző hónapban megjött 5 nap késé után viszonylag rendesen talán kevesebb volt 3 napig tartott 6 helyett, vagy 4 ig mert a végén barnáztam. Megnyugodtam nem is foglalkoztam vele, egészen mostanáig eszembe sem jutott. Ma rájöttem hogy 2 napja ugyan úgy fáj a mellem mint az előző két terhességemnél, ugyan úgy fáj ha emelem a keze, görcsölget a hasam, és émelygek,egyszerűen rossz a komfortom. De beágyazódáshoz korai, ovulációhoz késői mensihez kori..csak 17re nem várom elvileg 2án volt ovum. De nem bemesélem mert már aludni sem tudok tőle sőt a mellem szurkálása már napközben is okoz problémát.
2016. jún. 10. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Végezz egy tesztet a biztonság kedvéért holnap, hogy nem-e az előző ciklusban estél teherbe/vagy ciklusvégén.


Ha nem vagy az, lehet hormonprobléma, akár ciszta is, ezt nőgyógyász tudná megmondani laborok, ultrahang alapján.

2016. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet a 2.-ai ovutól! Én a 8. Dpon vagyok, fáj a mellem, nyilall, szurkál görcsölget a hasam és van egy halvány pozi 10 es tesztem!
2016. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!