Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sűrű szoptatás mellett...

Nagyon sűrű szoptatás mellett jól tudom, hogy kicsi az esély egy újabb babára?

Figyelt kérdés

Még nem jött meg, bár ugye a peteérés megelőzi a menzeszt, de talán tovább csökkenti az esélyt, hogy még nem rendeződött a ciklusom.


Így azért elég kicsi az esély, akkor is, ha nem védekezünk, nem?


Nem baj, ha jön, csak kíváncsi vagyok.



2016. jún. 11. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez annyira egyéni. Éjjel-nappal 0-24 szoptattam az első hetekben hogy beálljon, mégis véreztem amint elmúlt a gyermekágyi. Kíváncsiságból meg is néztem a következő ciklust lh teszttel (maradt belőle), mert nem volt egyértelmű hogy megjött vagy a gyermekágyi tért vissza, és igazoltan volt ovulációm, pedig még akkor is bőven gyakrabban igényelte 3 óránál.
2016. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi annak, akina kérdésre válaszolt, különösen a 10-esnek, akit nem értem, miért pontoztak le, de a válasza számomra hasznos volt!
2016. jún. 12. 08:09
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem baj ha jön alatt azt értem egyébként, hogy szeretnénk gyereket, és jöhet is, ha már tud.


(Tévhit, hogy a mellbimbónak rossz, ha a gyerek túl sokat van cicin.


Nem a védekezés miatt teszem sokszor mellre, hanem mert mikor ritkábban evett, a hirtelen meginduló, erősen jövő tejtől félrenyelt, levegőt nyelt, és a hasának sem volt jó. Mióta igazán igény szerint szopik, nincs gond ezekkel, és sokkal kiegyensúlyozottabb, jobbkedvű. Az anyatej egyébként is 1,5 óra alatt felszívódik, ezen kívűl nemcsak éhség miatt van, szomjoltó, és fájdalomcsillapító, nyugtató anyagok is vannak benne. )

2016. jún. 12. 08:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Baráti körben szülés utáni 3. hónapban, szoptatás alatt esett teherbe egy hölgy. Még nem jött meg neki, de peteérése volt már.
2016. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket szoptattam, kérdező, ezenkívül orvos vagyok. :-) Szerintem ne társalogjunk tévhitekről. Nyugtató és fájdalomcsillapító akkor van az anyatejben, ha szedsz ilyesmit, bár nem tudom, mi szüksége lenne ezekre egy egészséges babának, a titkos szomjoltó összetevő pedig a víz.:-)
2016. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!