Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas mellett, menzesz...

Szoptatas mellett, menzesz nelkul mikor es mibol jottetek ra, hogy becsuszott meg egy baba?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én időnként tesztelnék, ha már felmerül a teherbeesés esélye.
2016. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Pl.abból, hogy védekezés nélkül szexelsz???
2016. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi nem védekeztünk szülés után, 8 hónapos volt a fiam mikor teherbe estem. Szülés utàn egyszer sem menstruàltam. 6 hetesen jöttem rá, hogy lehet hogy terhes vagyok? Még magamat is kiröhögtem, hogy á, hülye gondolat. annyira rosszul voltam, fel se bírtam kelni az ágyból, de épp akkor voltam nagyon beteg így arra fogtam. Barátnőm beszélt rá a tesztre, azért vettem meg tényleg mert mondom mi van ha ezek màr reggeli rosszullétek. Pozi lett a teszt, eléggé ledöbbentem, most 18 hetes vagyok. Bár nekünk nem becsúszott hanem szerettünk is volna. De azért belegondolok, ha épp nem olyan reggeli rosszullevös kismama lettem volna, rá se jövök h terhes vagyok csak ilyentájt, mikor már mozog.
2016. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek a szoptatás abbahagyása után nem jött meg a menzesze, elment a háziorvosához, aki vérvétel alapján megállapította, hogy a szervezete még úgy veszi hogy szoptat. Mellfali méhlepénynél kb. 20 hetes terhesen vette észre a magzatmozgást.
2016. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!