Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal. Nem...

Lefeküdtem a barátommal. Nem élvezett el de közben kiszakadt a gumi. :/ mennyi esélyem van rá h terhes lettem?

Figyelt kérdés
kb 3napja feküdtünk le, de ő nem élvezett el mert kicsúszott kicsit és közben meg észrevetük h kiluykadt a gumi és ígymár nem folytattuk..de vanrá így esélyem h terhes lettem?:/mert még nemakarok azlenni...
2010. ápr. 12. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A durexről olyan sokszor olvasom, hogy kiszakad.


Próbáljátok ki a fehér lifestyle-t az spermicides, így sztm az ilyen esetekben, hogy el se ment, csak kiszakadt, nem lehet gond, mert a spermicid öli a spermákat.

2010. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

miért a többit nem köszönöd?


mert akkor feleslegesen pötyögök itt a gépen

2010. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon hetente sőt, lassan minden 2.-3. nap vannak "kiszakadt a gumi" kérdések. Nem hogy gyanús, úgy gáz, ahogy van. Nem mondom, hogy ez a mostani kérdés kamu, nem tudhatom, mert megesik az ilyesmi, de azért nem ilyen gyakran - a kiszakadt gumik több, mint fele szerintem fenn sem volt.

Lehetsz terhes, az esélye kicsi, de igen, megtörténhet.

2010. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

a többit is köszönöm nagyon:)

csak ott a drukolást köszöntem meg.de mindenkinek köszönöm..

2010. ápr. 12. 15:09
 15/20 A kérdező kommentje:
ez nem kamukérdés..:/bár azlenne..
2010. ápr. 12. 15:10
 16/20 anonim ***** válasza:
értem, szívesen. na aggódj, nem lesz gond. mi több éve (kb 6) használunk gumit,még soha sem szakadt ki, úgyhogy ne rettentsen el ez az eset, mert ritkán fordul elő
2010. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha a fiatalok nem tudják hogyan kell feltenni...biztos, hogy jól tettétek fel? Ez tényleg, nagyjából az 5. ilyen jellegű kérdés, kb 3 nap alatt. Nekem fiatal koromban soha nem volt ilyen, pedig nem mostani gumik voltak:)
2010. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

misem vagyunk már kezdők:)

szóval igen jól

2010. ápr. 12. 16:12
 19/20 anonim ***** válasza:
szia, szerintem benne van hogy esetleg babás maradsz. Én kétszer is jártam úgy hogy kiszakadt, rögtön nőgyógyászhoz mentem és kikértem a véleményét. Ő számolt és megnyugtatott, és nem kellett esemény utáni. Szerintem inkább vele konzultálj. Sajna az a baj a gumival, hogy ha férfi jól bírja akkor a gumi egyszerűen tönkre megy szex közben, azaz kb 45 percet bírnak. A másik gond, hogy ha már egyszer egy rövid időre kiveszi a férfi újat kell felrakni.
2010. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mi is vagy 50 gumit elhasználtunk már eddigi alkalmakkor és nekünk s kiszakadt egy pedig ugyanúgy tettük fel...most én is ebbe a dologba vagyok,de mi úgy éreztük h akkor lyukadt ki amikor véletlenül kicsúszott
2013. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!