Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ereztetek ugy mar, h a dokitok...

Ereztetek ugy mar, h a dokitok csak huzza az idot a kezelessel a meddoseg-problemaban? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan gyanum, hogy a dokimmal tulsagosan lassan haladunk elore a kezelessel. En "csak" 1,5 eve vagyok ebben a helyzetben, nehany honapja jarok a mostani nodokimhoz (allitolak meddoseg-temaban szakosodott). Ez ido alatt Uh-t, vervizsgalatot, petevezetek-atjarhatosagit csinaltunk es abszolut lathato volt (meg szamomra is!), hogy nem fejlodnek ki a peteim teljesen. Allitolag hormonozni fogunk kov. mensitol es addig ujra uh. Viszont az en vernyomasom 500, mivel egy kicsit drasztikusabban szeretnem csinalni a dolgokat. Szerintetek mondjak-e v.mit a dokimnak errol?
2010. ápr. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te látod át a legjobban az eredményeket és az eltelt időt és ha ennél gyorsabban, határozottabban szeretnél haladni, mindenképp beszélj erről az orvosoddal, egyenesen, nyíltan, hisz ezért van ott! Én váltottam orvost, amikor szőnyeg alá söpörte a kérdéseim, kéréseim, ahelyett, hogy tett volna érte - a mostani már sokkal jobb. Meg kell vele beszélni, mit szeretnél és miért!
2010. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bízz az orvosodban ne kételkedj!

16 hónapja próbálkozunk. Én is orvost váltottam novemberben, mivel az előtte lévő dokim egyből Closty-t írt fel, mindenféle elővizsgálat nélkül, ráadásul közben sem kísért figyelemmel. Persze a Closty-kúra nem segített. Ekkor váltottam.

Azóta túlvagyok egy műtéten, ahol megtalálta a bibit, 3 hónap szünetet kellett tartanunk, hogy regenerálódjon a méhem és most újrakezdhettük. Azt mondta, ha májusig nem sikerül, csak akkor akar hormonokkal tömni és figyelni a ciklus során.


Légy türelmes! Sajnos csak egy peteérésünk van egy ciklus során, ezért tűnik hosszúnak a várakozás. De az orvosod mindent meg fog tenni, hidd el!!! Nem egyből bogyót írt, hanem a legfontosabbat nézte Nálad is.


Sok sikert!!

2010. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Remelem tudja mit csinal a dokim, mert sajnos en az a tipus vagyok aki ha valami rendellenesseget talal azt szereti kijavitani ... ROGTON :) Igen, kisse turelmetlen vagyok. Sajnos.

Kivanom a legjobbakat Nektek es majd lecci irjatok, ha lett valami eredmeny a varakozasnak :)

2010. ápr. 12. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el én is RÖGTÖN akarok mindent!:)

De most türelmesnek kell lennünk...

Majd jelentkezem.

És várom a fejleményeket Rólad is!


Második

2010. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!