Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki ebben a...

Segítene valaki ebben a problémában? Normálisak válaszát kérném lehetőleg.

Figyelt kérdés

A párommal március óta rajta vagyunk a babán.Aztán most erre lett egy gondunk.

A páromnak merevedési zavarai lettek.Minden hónapban előfordult egyszer nála,de aztán helyre jött.Most már ott tartunk,hogy minden héten előjön nála.

Van merevedése,de nem bír elmenni.

A gyerekre nem vagyunk rágörcsölve egyáltalán,és akkor szexelünk amikor jól esik,nem csak "gyerekgyártás céljából".

Én sosem buktam ki azon,hogy nem sikerült a szex hanem türelmes voltam és megértő,mert úgy voltam vele ha kibukok akkor csak rontok a helyzeten ezzel.Tehát ez sem lehet gond.Sőt meg is beszélünk mindent mindig,és ő őszintén megmondaná ha velem lenne gond.

Ti mit mondanátok erre?Mi lehet ez?Mitől lehet?

Lelkieredetű lehet vagy szervi eredetű?


2010. okt. 11. 19:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lelki. Egy munkahelyi gond is okozhat ilyet vagy pénzgond vagy hiába nem görcsöltök rá a gyerektémára a tudatalatti nagyon tud gátolni. Egyéb gondjai nincsenek? Szülők is rendben? A probléma gyökere bárhol lehet...
2010. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Szia.

Először is köszönöm a válaszod!

Hát az anyjával élünk együtt és elég elviselhetetlen de ő már megtanulta lesz*rni.

Pénzzel nincs gond.

A munkahelyét meg nem tudom mert nem mondott semmit sem,hogy zavarná.

Én is jobban gondolok lelki eredetre amúgy mint szervire,csak valamit nem mer elmondani.

Csak tudnám mi lehet a gond?!

Rólam annyit mond,hogy kiván és szeret nem velem van gond.

(dehát ki tudja ezt is?!)

2010. okt. 11. 19:36
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy akarja a gyereket, nem lehet hogy fél a felelősségtől, még élni szeretne?!
2010. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
37 évesen már nem igen félne ettől...
2010. okt. 11. 20:04
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
csak mi nők gondoljuk ugy hogy 37 évesen méár nincs mitől félni ha gyerekről van szó. Valószínű az életre szoló felelősség zavarja, meghogy melyik akciónál sikerül a baba. Ha azt mondja nincs gond veled akkor nincs gond. Nálunk is volt ilyen probléma azért mondom. (vizsga állt a háttérben elég komoly, meg amikor tesóval próbálkoztunk). Nyugi. Nem szabad cseszegetni elmulik csak türelem kell. Jo lenne ha egy ideig nem kezdeményeznél szex terén hagyd hogy Ő közeledjen ill. kiéheztetheted. első.
2010. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tul gyakran csinaljatok esetleg? De szerintem is inkabb lelki eredetu lehet, viszont mivel mi nem vagyunk orvosok, ha egyre gyakoribb lesz, erdemes lenne szexologust vagy urologust felkeresni.
2010. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a nem kezdeményezős dolgot majd kipróbálom.

Egyenlőre nem akarom azt,hogy orvoshoz rohangáljon mert akkor csak stresszel azon is és az sem javítana a dolgokon hanem rontana rajta.

Köszönöm,hogy segítettél.

2010. okt. 11. 20:46
 8/25 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez volt, egyre sűrűbben, lelkire gondoltunk, de igazán ok nem volt rá, hogy stresszeljen, elmentünk urulógiára, ott a doki megnyomkodta a heréit,kiderült hereviszértágulata van, egy műtét és rendbe is jön, doki szerint ez a felelős érte, igaz nálunk nem csak az volt a gond, hogy nem ment el, hanem lelankadt neki közben bennem és rá kellett kézzel segíteni, hogy magához térjen..szóval nem feltétlen lelki eredetű. Nagyon nehéz időket éltünk emiatt, de ezt úgy is az érti csak meg aki átéli, mint pl te, szerintem érdemes lenne urulógushoz fordulni, én néztem a heréit és ő is és mi nem éreztünk benne semmit, sem csomót sem mást doki mégis érzi.
2010. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

Én is csak csomókat érzek neki benne.

És néztem már neten is,hogy mi lehet az?!És ott viszértágulatot találtam rá.Mondtam neki,hogy ha lelki gondja van akkor azt mondja el,de mondta,hogy nincs semmi gondja sem.Aztán mondtam neki,hogy akkor szervi baj lehet.

a szexuális életünk nálunk is kb így zajlik mint nálatok volt.Sőt én kézzel is hiába segitek rá akkor sem sikerül.

És milyen ez a műtét?Mennyi időt vesz igénybe és mennyi ideig tart felépülni?

És arra is kíváncsi lennék,hogy az urulógusnál mit mondjunk?

Ti hol voltatok urológusnál?

2010. okt. 11. 21:09
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is arra tippelnék,hogy lehet még sem akar annyira babát,vagy nem is inkább nem akar,hanem fél az újtól,a felelősségtől.Mindegy hány éves.

És ezt nem meri neked elmondani,vagy még magának sem merte bevallani,csak a lelke mélyén érzi.

2010. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!