Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek több várandóssága volt...

Gweenda kérdése:

Akinek több várandóssága volt már (s vezetett hőgörbét), mindegyik sikeres hónapban ugyan addig ment fel a hője?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs ciklusom, így ovulációm sincs. Most úgy néz ki (bár hiányos a görbém), hogy mégis történt valami, de mintha nem volna az igazi. Van már egy kislányunk, nagyon szeretnénk második babát. Vele a hőm 36,9-ig ment fel, most viszont csak 36,7-36,8 között mozog. Veszett fejsze nyele, vagy nem törvényszerű, hogy ugyanolyan magas hőt produkáljak?

2016. jún. 12. 21:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Felhívták a figyelmemet, hogy valamiért nem mutatja a görbéket így, úh. megpróbálom a ciklus.hu-ról. Tehát ez a mostani (hiányos görbém): [link] Rossz helyre húzta be a dolgokat, az ovu tutira a 27. cn előtt volt (de hogy melyik napon, azt nem tudom).


S ez a régi görbém, amiből a kislányom lett: [link]

2016. jún. 14. 12:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Látszik a két hőmérsékleti szint, szépen fölment, csak ugye nem tudjuk hanyadik dpo-n vagy és jókor voltatok-e együtt. Nem a hő mennyisége számít, hanem hogy legalább 4-5 tizeddel az alaphő főlé menjen ovu után. Simán sikeres lehet ez a ciklus.
2016. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Legkésőbb 19-én kiderül. Az együttlétekkel nem volt baj, 2-3 napnál több még sosem telt el két együttlét óta, s ha jól tudom, a spermiumok 72 órán keresztül életképesek. Itt tényleg annyi a rossz, hogy nem tudjuk, mikor lehetett az ovu, ezért lehetek a 9., de akár a 17. dpon is. Engem tényleg annyi zavart főként, hogy azt hittem, ugyanolyan magasra kell felmenjen a hő minden ciklusban.
2016. jún. 14. 13:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csinàlj egy tesztet.ha negatív akkor lehet a 10.dpo körül vagy(pl).az ėn mostani görbėn szinte ugyanaz mint a te lànyosod,talàn bizakodhatok.
2016. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megvárom a 19-ét inkább, mert nem szeretnék több negatív tesztet látni :) Addig meg talán bizakodhatok :) Neked nagyon szurkolok, hol tartasz a ciklusban?
2016. jún. 14. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!