Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magabiztos, laza, sikeres...

A magabiztos, laza, sikeres férfiak ugyan ilyen típusú nőt választanak párjuknak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, aki ilyen igazi életrevaló, vagány pasi. Én meg inkább olyan csendes,bájos vagyok. De szeretek társaságban lenni csak nem vagyok annyira laza, nehezen oldódom fel, van némi önbizalomhiányom is. Nem rég találkoztam ezzel a fiúval, nincs barátnője. Egyelőre nem tudom biztosan eldönteni tetszem-e neki, de talán igen. Szívesen ismerkednék vele, csak nem is igazán merek. Nagyon izgulok, ha ilyen fiúval találkozom. Meg valahogy talán furák lennénk együtt, mert tényleg más vagyok mint ő és folyton arra gondolok, hogy eddig is biztos belevaló csajai voltak.

2014. okt. 22. 19:52
 1/10 Kisbarack10 ***** válasza:
20%
legtöbb esetbe nem olyanokat választanak akiket vezetni lehet
2014. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha talán egy csöppet többet mutatsz neki magadból, csak neki, "jobban észrevesz". Emellett használd a bevált parktikát: mosolyooooogj.
2014. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm van akiknek az életünk nagymértékben különbözött, még is egymásra találtak, és összecsiszolódtak, nem unatkoztak, mert amelyik mozgalmasabb életet élt az elvitte a másikat magával.


ÉS hát ha a pároddal vagy, vele mész mindjárt másabb.

2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
Mondom én, hogy a visszahúzódó lányoknak is a népszerű, mindenki kedvence fiúk kellenek.
2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"A magabiztos, laza, sikeres, vagány férfiak"-nak általában nem kell barátnő, élvezik az életet és nem akarják lekötni magukat.


De, ha mégis így döntenek akkor inkább magukhoz hasonló lányt választanak, a többit csak szédítik.

2014. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Így igaz, esélyt se adnak..
2014. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
#4 Naná, mit hittél? Majd pont a dögunalmas, magába fordult és önértékelési problémákkal küzdő egyedeket fogják körül rajongani? Fárasztó más egóját pátyolgatni. Fárasztó mást taszajtgatni, hogy emelje már meg a seggét és menjen emberek közzé. Fárasztó olyasvalakivel lenni, aki fél még magától is.
2014. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
# 7: De a lány is épp olyan. Akkor ő mit vár?
2014. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért nem kell túlzásokba esni. Egy csendes típusú pasi vagy lány nem feltétlen unalmas. Egy nagyszájú is lehet unalmas. Én pl szimplán kicsit bátortalan vagyok és nem hívom fel magamra a figyelmet hangoskodással vagy merész tettekkel. De szeretek eljárni, kikapcsolódni és élvezem az életet, szeretek hülyéskedni és sokat nevetek. Nem szoktam siránkozni egész nap, hogy miért nem vagyok jobb, inkább próbálok tenni azért, hogy jobban bízzak magamban. Nekem tetszett már visszahúzódó fiú is, de sztem azért van az hogy az ilyen típusú lányoknak is inkább a magabiztos férfiak kellenek, mert ők biztonságot, erőt sugároznak és az energiáik feltöltenek,jó hatással vannak ránk.
2014. okt. 22. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen állandó recept, hogy bizonyos típusú férfiaknak bizonyos típusú lányok tetszenek.


A te esetedben meg pláne nem, a szavaidból azt veszem ki, hogy tizenévesek vagytok. Lehet, hogy ő egy népszerűbb típus, de ugyanolyan bizonytalan mint te, csak egy olyan személyiség, akinek nagyobb a szája, előadja magát és ezért úgy tűnik, mintha rohadtul magabiztos, sikeres lenne.


Ne aggódj ezen, tudatosítsd magadban, hogy te egy jó nő vagy [legalábbis szerintem sokan örülnének egy magadfajta csendes-bájosnak ;-)] és légy vele határozott! Ne rohanj utána és ne gondolkodj folyton azon, hogy "na most ezt mondta, akkor vajon mire gondolhat", hanem ha olyan a szituáció, hogy tudtok kommunikálni, táncolni stb., akkor szerezd meg magadnak a társaságát, kommunikálj vele, kérdezz meg mindent, ami érdekel. Lehet, hogy van, amit kínosnak éreznél most, de ha megfelelően magabiztosan kérdezel, akkor ő nem fog rád furán nézni, sőt őt fogod zavarba hozni :-)

2014. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!