Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bennem maradt az ovszer...

Ha bennem maradt az ovszer vegyek esemenyutani tabalettat?

Figyelt kérdés
A Parommal egyutt voltunk es miutan elelvezett bennem maradt az ovszer es nagyon fent volt. O allitja, hogy a gumiba elvezett bele, van is a gumibam ondó de en teljesen beparaztam. Viszont vettem be az elmult egy evben 2x is tablettat, akkor kiszakadt ovszer miatt es nalunk van trombozis hajlam a csaladban, tehat nekem a fogamzasgatlo is emiatt van kilove. Plusz a ciklusom is ossze vossza van. De nagyon ideges vagyok mert van egy 4 eves kislanyom sajnos nem tudpk melle vallalni masodikat es egyikonk sem szeretne. Ugyanakkor felek megint tablettat bevenni. Egyebkent 7-en mult el a menstruaciom. Tanacstalan vagyok. Mit.javasoltok? Ja es leghamarabb holnap este tudok bemenni vagy holnap delutan.
2016. jún. 12. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

A teombozis hajlam nem zarja ki,hogy szedhess gyogyszert,csak ki kell vizsgaltatni! Papamnak orokletes melyvenas teombozisa van 80eves korara jott ki,noveremnek szinten,huszon eves koraban jott ki,mikor kiderult noveremnel (majdnem belehalt) utana nem sokkal jott ki papamnal is,pedig az egeszet tole orokolte! Es mivel orokletes,igy ki kellett nekunk is vizsgaltatni magunkat! Nekem nem volt hajlamom,igy szedhettem... Vizsgaltasd ki,lehet te is szedhetsz attol,h a csaladban van! Ha pedig van egy negy eves kislanyod elvileg ezt kotelesseguk is lett volna kivizsgalni! En amikor a lanyommal voltam terhes,megneztek,hogy van-e hajlamom ra!

A masik... Egy even belul 3esemeny utani is eleg sok,nemhogy 3...errol inkabb a dokidat kerdezd,h mennyire erdemes roncsolni a hormonjaid. Szerintem az mar sok,de o jobban fogja tudni!

2016. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert a leírásod alapján mindenképp kockázatot vállalsz, de talán az életed fontosabb, mint egy lehetséges terhesség megakadályozása, nem csak magad miatt, hanem a kislányod miatt is.
2016. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nalam is megvan a hajlam mar vizsgaltak, rosszul irtam. Nem tudom mit tegyek egyebkent nekem ossze-vissza jon meg de sajnos volt mar egy abortuszom ugyanis az elozo Parom lelepett mikor terhes lettem.... :( soha tobbet nem megyek oda. Ha egy mod van ra. En megegyet nem elnek tul. Ugyhogy nem tudom mit tegyek de mar most ki vagyok keszulve idegileg emiatt.
2016. jún. 13. 00:15
 4/19 anonim ***** válasza:
3dik ilyen tabletta utan nekem 9honapig kb megsem jott. Ha nem jon meg akkor ra masfel honapr mutottek volna. Mostis csak jo esellyel lehet majd gyermekem. 70% az eselye
2016. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben van de akkor most varjak? Most legutobb 70 napig kesett es addig teljesen idegbajos voltam h mitol kesik. Most megkockaztathatom de en osszepmlok ha teherbe esek. Nem tudom mitevo legyek.
2016. jún. 13. 00:37
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Én nem venném be a gyógyszert. Az egészséged fontosabb mivel van egy gyereked aki számít rád. Nem is biztos, hogy terhes leszel. Amúgy mit takar ez a "bennem maradt" dolog? Elképzelni nem tudom, hogy a merev péniszről hogy a fenébe tudott lecsúszni. Az én páromra ráadni alig lehet, annyira szoros.
2016. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem fordult meg elo soha..en ugy mondanam.h az en nedvessegem okozhatta. Igazabol ketszer voltunk egyutt egymas utan mertar egy jo ideje nem szeretkeztunk es gondolom mar a vegen annyira nem volt merev, fogalmam sincs. De mar ez nem is szamit. Igen, nem biztos h terhes leszek de mivan ha megis. Azt az abortuszt a mai napig nem.dolgoztam fel, szakemberhez is jartam miatta. De majd holnap bemegyek a surgossegire es megkerdezem mit javasolnak. A 24 oraban meg benne leszek.
2016. jún. 13. 00:44
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Es a ket aktus kozott nem huztatok uj ovszert ?

Hat ezt sajnos itt senki nem tudja neked megmondani, vagy terhes leszel, vagy nem ...

Holnap bemennek es megkerdeznek egy dokit, hogy mennyire veszelyes evi 3 esemeny utani.

2016. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Csak azt nem értem hogy elvileg felnőtt emberek vagytok. hogy tud kiszakadni vagy bent maradni? Nekem hál istennek még egyszer sem fordult elő.


Mindenesetre legközelebb vigyázzatok!Hisz látod milyen kockázatai vannak.

2016. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, menj el a dokihoz es kerdezd meg mit tegyel.

A jovore vonatkozoan pedig gondolkodj el egy vedekezesi forman az ovszeren kivul, pl. spiral, pesszarium-felesegek, plusz az ovszer. Biztonsagosabb lesz a vedekezes.

2016. jún. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!