Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bennem maradt az ovszer...

Ha bennem maradt az ovszer vegyek esemenyutani tabalettat?

Figyelt kérdés
A Parommal egyutt voltunk es miutan elelvezett bennem maradt az ovszer es nagyon fent volt. O allitja, hogy a gumiba elvezett bele, van is a gumibam ondó de en teljesen beparaztam. Viszont vettem be az elmult egy evben 2x is tablettat, akkor kiszakadt ovszer miatt es nalunk van trombozis hajlam a csaladban, tehat nekem a fogamzasgatlo is emiatt van kilove. Plusz a ciklusom is ossze vossza van. De nagyon ideges vagyok mert van egy 4 eves kislanyom sajnos nem tudpk melle vallalni masodikat es egyikonk sem szeretne. Ugyanakkor felek megint tablettat bevenni. Egyebkent 7-en mult el a menstruaciom. Tanacstalan vagyok. Mit.javasoltok? Ja es leghamarabb holnap este tudok bemenni vagy holnap delutan.
2016. jún. 12. 23:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De persze, huztunk uj ovszert....Igen felnott emberek vagyunk es vedekeztunk, de az utolso pillanatban amikor "vette ki" az aktus vegen egyszeruen lejott. Nem tudok sajnos mar mit tenni.
2016. jún. 13. 07:07
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűbb az óvszert megtanulni használni, normális használattal ilyen nem fordulhat elő, mert alapvető hogy meg kell fogni az óvszert a pénisz tövénél, amikor kihúzza. Ne a síkosságodat okold. A szakadások is mind felhasználói hibák.


Igen, bevenném, ha csak az abortusz lenne az egyetlen lehetőségem, ha úgy maradnék. Az többet ártana az egészségemnek, mint némi progeszteron (trombózishajlammal is lehet eseményutánit, nem okoz nagyobb problémát , mint annál akinek nincs).

2016. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Felhivtam a surgossegi nogyogyaszatot es Ok mindenkepp javasoljak, mivel a 12. Napon voltam meg akkor is ha rendszertelen a ciklus. Azt mondtak ha nem veszem be onnantol lutri a dolog es imadozhatok surun h terhes lettem vagy sem. Elmondtam h van hajlamom trombozisra ... nem tudom mostanaban a labamban rossz a keringes de abba is belebetegednek ha megis teherbe esnek. Szval nem tudom elmegyek delutan ott majd eldol.
2016. jún. 13. 14:14
 14/19 A kérdező kommentje:
Most javasoltak, hogy esetleg a korhazban ha van ra mod ultrahangon megnezni, hogy volt e peteeres a kozelmultban vagy lesz e mostanaban ez ugy is latszik es akkor ezalapjan lehet merlegelni.
2016. jún. 13. 14:35
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha csak akkor csúszott le mikor kihúzta, akkor nagy valószínűséggel nem került beléd semmi. Legalábbis a kifelé történő húzásnál is csak kifelé folyhatott a tövénél.

De persze a te döntésed, meg ti voltatok ott. Én ha nem egyértelmű, hogy belém került a sperma, akkor nem vennék be gyógyszert.

2016. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elso vagyok! Akkor nezess meg mindent amit lehet es javasolnak,aztan ird meg,hogy mire jutottatok...
2016. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak uh-t. Tovabbra is azt mondtak ha nem merem kockaztatni a terhesseget vegyem be. Megvettem, bevettem meg a 24 oraban benne vagyok. Koszonom a valaszokat!
2016. jún. 13. 17:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Na akkor viszont drukkolok,hogy semmi baj ne legyen...!
2016. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igy mar azert remelhetoleg nem lesz! De koszonom!
2016. jún. 13. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!