Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérem aki tud segítsen, lehet...

Kérem aki tud segítsen, lehet hogy megis van baba?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a húgom csinált egy tesztet ami pozitiv lett. Örültünk is mivel pcos miatt már egy éve nem sikerül, azonban ma reggeli teszt egyértelmű negativ... A nem várt napon mar egy jo héttel tul van. Köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 13. 05:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen teszt volt, ami pozitív lett? Sajnos némelyik fals eredményt képes produkálni. Milyen teszt volt, amit reggel csinált? Az is lehet, hogy az csak nem volt elég érzékeny. Kellene venni egy érzékeny tesztet (Facelle-Rossmannos), és azt megismételni, vagy csináltatni magánlaborban egy hcg-vérvételt. Utóbbi 2-3 ezer Ft.
2016. jún. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2016. jún. 13. 06:18
 3/11 A kérdező kommentje:

ez a ma reggeli


[link]

2016. jún. 13. 06:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól látom a tesztcsík nem fut végig. Lehet, hogy hibás volt. Mindenképpen ismételje meg holnap reggel!
2016. jún. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értjük ha tegnap delutan kimutatható hcg volt a vizeletében akkor az jova tunt reggelre.. Mert olvastunk ciszta okozta pozitiv tesztről meg kwmiai terhessegrol de akkor a ma reggelinek is pozitívnak kellene lennie nem? De ha meg megis babat jelez a pozitiv akkor a reggeli hogy lett negativ 😭 ördögi kor az biztos
2016. jún. 13. 06:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy a negatív teszt a hibás. Én már ma tesztelnék másikkal.
2016. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg a rossmanos Facelle tesztet az egyik legmegbízhatóbb teszt. Én is PCO -s vagyok nekem egyedül a rossmanos Facelle teszt mutata ki hogy baba van. Elmentem dokihoz és megerősítette hogy 5+4 hetes kismama vagyok. Drukkolok ;)
2016. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük
2016. jún. 13. 07:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Varjuk a további hozzászólásokat .. Halványul a reményünk de próbálunk pozitívan hozzaalni hatha mégis...
2016. jún. 13. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A pozi nekem egyértelműen pozi.

A nega meg egyértelműen nega.

Látható, hogy a két márka nem azonos. Lehet, hogy egyszerűen arról van szó, hogy a pozitív teszt sokkal érzékenyebb, mint a másik.

Ha "kémiai" terhesség, az sem múlik el estéről reggelre, csak halványodik a csík, és végül megjön a mensi.

A ciszták közül csak egyfajta nagyon ritka ciszta okoz pozitív tesztet, ez a legkevésbé valószínű szerintem.

Menjetek a Rossmannba a Facelle tesztért, és próbáljátok meg azzal. Ha újra negatív, érdemes lassan a tesódnak bejelentkeznie az orvoshoz, a doki 5 hetesen már látja a petezsákot, ha baba van.

Drukkolok! És ne aggódjatok, mert van egy pozitív teszt és nem jött meg a menstruáció. Ez azért baba-gyanús! Pozitív hozzállás :))

2016. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!