Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Pozitív...

Most akkor mi van? Pozitív teszt de hol a baba? Kérlek valaki segítsen elmagyarázni?

Figyelt kérdés
Április 26 volt az utolsó menszim.Két pozitív tesztem van és nem halvány hanem nagyon is erős.Kedden doki nem látott semmit.Uterus normál méret az endometrium 4mm apró folliculus de domináns nincs egyikben sem.Volt egy köztes vèrzésem 18 napra de az csak éppen valami.Aki érti,hogy mi lehet kérem magyarázza el!!!Méhen kivüli???Elvileg már 6hetes vagyok :(
2014. jún. 5. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy később fogant, és még nincs 6 hetes. Akkor lehet, hogy még nem látszik. Menj vissza orvoshoz mielőbb, ha méhenkívüli az veszélyes.

LAbort szoktak ilyenkor nézni, hogy a hcg szint emelkedik e. HA nem, akkor lehet hogy elvetéltél, de még nem ürült ki a hcg. Ha emelkedik, akkor valahol ott a baba.

2014. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedden kell visszamennem de nagyon félek.....Plàne hogy

azt mondta nem làt petezsàkot és semmit.

2014. jún. 5. 20:18
 3/15 A kérdező kommentje:
Folyton székelési ingerem van!
2014. jún. 5. 20:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Mióta tart? Nekem volt méhen kívüli terhességem. A fájdalom végbél felé sugárzott ki... A 4 mm-es nyálkahártya sem túl biztató. :(

Remélem jó helyen lesz a babád, de készülj fel a legrosszabbra is.

Szorítok!

2014. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Péntek óta vam és akkor a derekam is le akart szakadni.
2014. jún. 5. 20:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Hasi vagy hüvelyi uh-val nézett?
2014. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hüvelyi uh
2014. jún. 6. 05:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, mert a 4 mm nagyon-nagyon kevés és amikor én korán mentem a dokihoz (4. héten, nem látta a petezsákot), annyit már mondott, hogy az uterus meg van nagyobbodva és 18 mm-es volt a méhnyálkahártya, illetve látta a sárgatestet is. Remélem nem méhen kívüli lesz. Minden jót!
2014. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivela végbeledbe sugárzik, ezért van esélye a méhen kívüli terhességnek, pláne a pozi teszt mellett. Menj el sürgősen egy jó nőgyógyászhoz, és részletesen mondd el a túneteidet. Minél gyorsabban menj el, mert veszélyes lehet. Nem akarlak ijesztegetni, de azért biztos az, ha rendesen megvizsgálnak.
2014. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek ma egy màsik dokihoz mert màr remegek az idegtől.Amikor azt mondtam a dokinak hogy pozi a teszt kikerekedett a szeme és mondta hogy nem làt semmit.Megvizsgàlt és nem érzett nagyobbodàst.Ha egy hete késik akkor màr nagyobbnak kéne lennie?
2014. jún. 6. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!