Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség jele?

Adrika994 kérdése:

Ez lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Ez a terhesség jele? 4 napig szókot meg lenni mensturaciom Majus 22 en meg jött 25 dik múlt el 27 párommal volt nemi aktus másnap mikor reggel mentem dolgozni rosszul lettem szedultem.

Es hányingerem volt es elkezdtem verezni de csak másodperc volt es most júniusban 3 napja rosszul vagyok faradt hányingerem van Es undordok halszagtol es ejszankent pisilni járok félóránként este nem bírok aludni de nappal meg igen .



2016. jún. 13. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Akár lehet az is, de lehet hogy nem!

Alig lehet kisilabizálni amit írtál!

Hány éves vagy?

2016. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha terhes lennél, akkor még csak 3 hetes és olyankor még nem igazán szoktak tünetek lenni. Szerintem nyugodj meg, várj amíg meg kell jönnie és ha késik pár napot, utána csinálj egy tesztet.
2016. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok azért nem tudok étkezések írni mert nem Magyarországon lakom es telom mindig at irja amit irok
2016. jún. 13. 14:20
 4/18 anonim ***** válasza:

Itt még áprilist írtál! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Most akkor április vagy májusban jött meg utoljára? Vagy esetleg kamu?

2016. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Drága Kérdező! Itt nem az ékezetekkel van baj, hanem minden mással. (gondolom az étkezés ékezet akar lenni)

Igazából nem értem a kérdésedet. Gondolom te is tudod, hogy lehet terhességi tünet, de lehet nem az.

2016. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu csak el irtam baszus miért kamuznek ezzel csak el tettem. Egy kérdést hogy lehetek az es nem egy kis gyerek vagyok aki szórakozik igen i párkapcsolatban elek es kint lakom külföldön nem egy kis hülye gyerek vagyok es igen szeretnénk gyerekeit nem csak direkt felhőtlenül szexelunk .
2016. jún. 13. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

"szeretnénk gyerekeit nem csak direkt felhőtlenül szexelunk" Pedig a szex csak felhőtlenül az igazi!!

Szedd már össze magad egy kicsit a billentyűk tekintetében!

2016. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha egyik nap este (a te kerdesedben: 27-en) vagy egyutt a paroddal, masnap reggel meg nem erezhetsz semmit egy esetleges kezdodo terhessegbol. 1 het minimum kell, hogy jelentkezzenek a tunetek. Az egyutlettol szamitva kb 1 het mulva kezd el beagyazodni a megtermekenyitett petesejt. Igen kicsi az eselye, hogy ezek a te esetedben terhessegi tunetek lennenek. Ha te 28-an reggel mar tunetet ereztel, az egy joval korabbi egyuttlet, nem 27-e. De azt irtad, hogy a mensid megvolt. Ezek alapjan nem valoszinu, hogy terhes vagy.
2016. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem arra gyanakodsz, hogy a menzesz ellenére is terhes vagy. Ilyen nagyon ritkán szokott előfordulni. De ha ez a helyzet áll fenn, akkor már csinálhatsz tesztet, ki kell mutassa.

A máj. 27.-i aktus eredményét, ha terhes lennél, már szintén ki tudná mutatni, szóval irány a drogéria és vegyél egy tesztet.

Közösülés után nem lesznek azonnal terhes tüneteid, szóval ez egy hülyeség. Aktus után jó esetben összetalálkozik a petesejt a spermiummal és kb. 8 napig csak vándorolnak együtt, helyet keresve a méh falán, utána történik a beágyazódás, ha minden rendben megy. Ilyenkor semmilyen tünet nincs, a hormonszintek sem emelkedtek még meg, tünetek nagyjából 4 héttel a megtermékenyülés után jelentkezhetnek.

2016. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
koszonom a tanácsokat Hat majd ki derul 17 diken hogy meg jon vagy sem csinaltam mar egy teszt tegnap es ott volt halványan második csík .
2016. jún. 13. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!